Cztery zupełnie nowe trasy w F1 Race Stars

Codemasters ogłosiło dziś nowe zestawy dodatków do gry F1 Race Stars składające się z czterech nowych tras, które dostępne będą w trybach dla jednego gracza oraz do rozgrywki na podzielonym ekranie i przez Internet.

[youtube id=”FhT3X8FWo6s” width=”590″ height=”350″ align=”center” caption=”Prezentacja trasy w Walencji”]

Dodatki są dostępne już od dziś dla użytkowników konsoli Xbox 360 poprzez Xbox LIVE Marketplace, oraz na komputery PC poprzez platformę Steam. Posiadacze konsol PlayStation 3 będą mogli pobrać dodatki poprzez PlayStation Network od środy, 9 stycznia. Każdy z dodatków kosztuje 400 Microsoft Points na konsoli Xbox 360 i równowartość 4,49 euro na PlayStation Network i Steam.

  • Trasa w Kanadzie – Dodatek w postaci trasy w Kanadzie to prawdziwy raj dla wszystkich lubiących ściganie się w zimowych warunkach. Przejeżdżaj przez śnieżne bałwany, rób uniki przed zrzędliwymi świstakami i ścigaj się po zamarzniętych rzekach na trasie gdzie wszystko jest cool.
  • Trasa w Chinach – Dołącz do innych kierowców F1 Race Stars i zmierz się w wyścigu przez Chiny. Trasa poprowadzi cię przez szalony Szanghaj, ozdobne ogrody wodne oraz przez olbrzymią statuę przedstawiającą smoka, która kryje w sobie niespodziewany skrót.
  • Trasa w Indiach W Indiach gracze będą musieli pokonać trasę wijącą się w wysokich górach, po niebezpiecznych ruinach, w pałacowych ogrodach i nie tylko. Łatwo nie będzie!
  • Trasa w Europie – Gwiazdy F1 Race Stars zawitają do Walencji! Ścigaj się między kontenerami w dokach i po pięknym nabrzeżu wzdłuż zacumowanych jachtów. Musisz jednak być czujny, bo czeka cię przejażdżka na super śliskim torze lodowym i pamiętaj by unikać lecących w twoją stronę pomidorów!

 

Informację nadesłał dział PR firmy CDP.pl