Orlando 170
Orlando 170

Torby na aparat cyfrowy i kamerę od firmy Hama dostępne w Polsce

Hama Polska wprowadza na nasz rodzimy rynek nowe akcesoria fotograficzne, którymi są torby na aparat cyfrowy lub kamerę. Producent zapewnia, że jego produkty charakteryzują się niezwykłą wygodą i funkcjonalnością, o której świadczyć mają liczne kieszonki i schowki. Nie bez znaczenia mają być także materiały wykorzystane do wykonania produktów, które mają zapewniać wytrzymałość i odporność na przetarcia – wszystko jednak zostało wykonane w klasycznych kolorach, gdyż podobno prawdziwym fotografom nie zależy na gadżeciarstwie.

To ten typ toreb, które uwielbiają fotoreporterzy – skromne i niezdradzające, jakiej wartości sprzęt kryje się w środku – mówi Maciej Kramer z Hama Polska.

Torby na aparat cyfrowy w nowej kolekcji Hama dostępne są w dwóch modelach: Amalfi 110 i Amalfi 110 Duo. Obydwa modele wyposażone są w podwójny zamek umożliwiający szybki dostęp, regulowany pasek na ramię oraz podszewkę wewnętrzna z miękkiego polaru. Jedyną różnicą pomiędzy nimi jest specjalny moduł – wyjmowana torba na akcesoria (w modelu Duo), co ułatwia dostęp i przechowywanie dodatkowych akcesoriów.

Sugerowana cena detaliczna za jaką można nabywać wyprodukowane przez firmę Hama torby na aparat cyfrowy to 79,90 (Amalfi 110) i 99,90 zł (Amalfi 110 Duo).

Dla osób posiadających więcej sprzętu, firma Hama Polska przygotowała także plecak, który pomieści kilka obiektywów, wszelkie filtry czy lampę błyskową. Producent plecaka Orlando 170 oferuje przemyślany model, którego wnętrze można dowolnie aranżować i dostosować je do rodzaju sprzętu i akcesoriów. Pomyślano także o komforcie użytkownika – znajdziemy w nim m.in.: pasek piersiowy, wyjście na słuchawki w kieszeni przedniej, płaską kieszeń na dokumenty oraz całe mnóstwo siateczkowych kieszonek na drobiazgi. Plecak wykonany jest z wytrzymałego materiału o nazwie Polytex (600D).

Cena plecaka Orlando 170 wynosi 179 zł.

 

Informację prasową nadesłała firma White-Magick Sp. z o.o.

Pokaż Komentarze (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.