TP-LINK Mini Wireless USB TL-WN823N TP-LINK Mini Wireless USB TL-WN823N

TP-LINK Mini Wireless USB TL-WN823N – karta sieciowa i punkt dostępowy w jednym

TP-LINK Mini Wireless USB TL-WN823N to  karta sieciowa, która oprócz typowych dla tego rodzaju urządzeń funkcji, oferuje także opcję konfiguracji bezprzewodowego punktu dostępowego – SoftAP. W trybie tym możemy udostępnić bezprzewodowo połączenie z internetem innym użytkownikom sieci, takim jak laptopy, smartfony czy tablety. Jedyne, co należy zrobić, to podłączyć TL-WN823N do komputera stacjonarnego lub notebooka ze stałym łączem i dokonać prostych zmian w konfiguracji urządzenia.

Producent podkreśla, że karta TP-LINK Mini Wireless USB TL-WN823N jest w pełni zgodna ze standardem N i wykorzystuje technologię MIMO, co pozwala na przesyłanie danych z prędkością do 300Mb/s. Dzięki temu użytkownicy mają dysponować szybkim, niezawodny i pozbawionym opóźnień połączeniem. Tym samym możliwe ma być swobodne korzystanie z wieloosobowych gier sieciowych, rozmów VoIP czy strumieniowej transmisji materiałów wideo.

Mini Wireless USB oferuje również rozbudowane opcje ochrony danych, w tym funkcję zgodną standardem WPS i umożliwiającą szybkie nawiązanie bezprzewodowego połączenia zabezpieczonego szyfrowaniem WPA2.

Karta sieciowa TP-LINK TL-WN823N objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta i jest dostępna w sprzedaży w sugerowanej cenie 69 zł brutto.

 

Informacja nadesłana przez agencję PR Manejo