Sennheiser CX890i Sennheiser CX890i

Słuchawki CX 890i, CX 985 i MX 985 – Sennheiser wprowadza je w Polsce

Firma Sennheiser wprowadza na polski rynek trzy nowe modele słuchawek, które mają trafić do klientów z tzw. „grupy premium”. Douszne słuchawki CX 890i, CX 985 i MX 985 mają charakteryzować się bardzo dobrym odtwarzaniem muzyki i ciekawym designem, w którym użyto nawet metalowych elementów.

Minimalizm i przezroczystość: słuchawki CX 890i

Nowy zestaw słuchawkowy Premium inspiruje swoim wyglądem i jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej, każda z odpowiednio dopasowanym przewodem. Ale na wyglądzie się nie kończy. Ten model przetwarza dźwięk w imponującym przedziale od 17 do 23000 Hz i jest wyposażony w multimedialny pilot z mikrofonem. Pilot jest zaprojektowany do współpracy z nowoczesnymi urządzeniami (zwłaszcza iPhone, iPod oraz iPad) i pozwala nie tylko na regulację głośności i wybór ścieżki, ale także na odebranie połączenia czy aktywację funkcji sterowania głosowego. Ponadto wyjątkowo skuteczne pasywne tłumienie dźwięków zewnętrznych pozwala na niezakłócone słuchanie muzyki nawet w zatłoczonym mieście. Gumki douszne w trzech rozmiarach oraz luksusowy skórzany pokrowiec są dołączone do kompletu., którego głównym elementem są słuchawki CX 890i.

Twój wybór brzmienia i stylu: CX 985 i MX 985

„Wyrafinowana technologia Sennheiser i wyselekcjonowane materiały: oto atrybuty, które nasi klienci doceniali w linii Expression. Nowe modele dodają wyjątkowy styl ze swoimi elementami wyrzeźbionymi w metalu – tłumaczy Charles Cha, manager produktu w Sennheiser Consumer Electronics – Suwak regulacji głośności został zwężony i zintegrowany z kablem w sposób bardziej dyskretny, co sprawia, że korzysta się z niego bardziej intuicyjnie.” Te drobne lecz ważne dodatki sprawiają, że nowe słuchawki mają to „coś”. Nowe złącze Jack 3,5 mm można przekręcić o 90 stopni, więc słuchawki są zawsze optymalnie połączone ze źródłem dźwięku. Metalowy klips do przyczepienia do ubrania oraz adapter samolotowy uzupełniają luksusowe wyposażenie.

 

Nowe słuchawki CX 890i, MX 985 i CX 985 są już dostępne u dystrybutora oraz u wybranych partnerów firmy Aplauz. Więcej: www.aplauzaudio.pl