BitDefender 2013 BitDefender 2013

Bitdefender Total Security 2013 + Bitdefender Mobile Security – gratis do każdej licencji

Polska wersja Bitdefender 2013 już wkrótce. Dystrybutor oprogramowania w Polsce, firma Marken zapowiedziała, że do każdego zakupionego programu Bitdefender Total Security 2013 dołączana jest gratis licencja na ochronę urządzenia mobilnego z systemem Android Bitdefender Mobile Security.

Bitdefender Mobile Security ma zapewniać bezpieczne funkcjonowanie Androida, przy użyciu usług antywirusowych działających w chmurze i strzec urządzenie podczas surfowania oraz chronić je przed instalacją złośliwego oprogramowania. Ponadto aplikacja ma też możliwość zlokalizowania urządzenia i zdalnego wykasowania jego zawartości w razie zgubienia lub kradzieży (Funkcja Anti-Theft).

[youtube id=”9eZZh6IjlH0″ width=”590″ height=”350″ align=”center” caption=”Prezentacja programów BitDefender 2013″]

Bitdefender Total Security 2013 to antywirus, antyspyware, antyphising, firewall, kontrola rodzicielska, ochrona sieci społecznościowych i zdalne zarządzanie w jednym programie. W ramach pakietu Total Security użytkownik otrzymuje też 2 GB bezpłatnej przestrzeni online na automatyczny backup ważnych plików przy każdej ich zmianie. Bitdefender Safebox – ma umożliwiać ma bezpieczny dostęp do danych w chmurze z dowolnego urządzenia – iPhone, iPad, telefon/tablet Android, Kindle Fire i komputer.

Niszczarka plików ma dbać, by żadne ślady plików nie pozostały w komputerze gdy po usunięciu; szyfrowanie plików uniemożliwi przeglądanie ich zawartości przez osoby postronne; optymalizacja ma utrzymać pełną szybkość systemu – bez niespodziewanych przerw w pracy systemu spowodowanych przez przeciążony procesor.

Premiera wersji polskiej programów Bitdefender 2013 została zaplanowana na listopad.

 

Informacja nadesłana przez firmę Marken Systemy Antywirusowe