Promocja ASUS ROG i Ubisoft
Promocja ASUS ROG i Ubisoft

Promocja ASUS ROG i Ubisoft dostarczy gier za darmo

Promocja ASUS ROG i Ubisoft z pewnością ucieszy graczy, którzy dzięki niej będą mieli okazję zgarnąć najnowsze tytuły od francuskiego wydawcy. Akcja rozpoczęła się 31 października i choć nie wiadomo kiedy się skończy, to warto się jej przyjrzeć, zwłaszcza że dzięki nowej karcie graficznej lub płycie głównej możemy stać się posiadaczami najnowszego Assassin’s Creeda.

Aby wziąć udział w promocji wystarczy zakupić objęty nią sprzęt, którego listę prezentujemy poniżej. Do niego dołączony zostanie kod upoważniający do pobrania jednej z pięciu gier firmy Ubisoft ze strony UBIShop. Wśród propozycji znalazły się: Assassin’s Creed III, Tom Clancy’s Splinter Cell, Tom Clancy’s RainbowSix, I Am Alive oraz R.U.S.E.

Opis produktów, których dotyczy promocja ASUS ROG i Ubisoft:

  • Maximus V Formula, najbardziej przygotowana do podkręcania płyta główna do jaką do tej pory stworzył zespół ROG. Zastosowano w niej procesor Intel LGA 1155, chipset Z77, ekskluzywne rozwiązanie ROG Fusion Thermo Solution umożliwiające płynne i tradycyjne chłodzenie, ulepszony dźwięk dla gier oraz zoptymalizowana łączność LAN.
  • Karty graficzne: ASUS GeForce GTX 680, GTX 670 oraz GTX 660. Wszystkie wyposażono w system chłodzenia DirectCU II, który zapewnia niższą o 20 proc. temperaturę oraz trzykrotnie cichszą pracę w porównaniu z modelami referencyjnymi.KartęGTX 660wyposażono w 2GB pamięci, a modele GTX 680 i GTX 670 w 4GB, dzięki czemu doskonale nadają się do gry w wysokiej rozdzielczości.

Opis gier, które obejmuje promocja ASUS ROG i Ubisoft:

  • Assassin’sCreed® III*, przygoda:

Trzecia część gry przenosi akcję serii Assassin’s Creed® do XVIII-wiecznej Ameryki Północnej, znacznie poprawiając przy tym mechanikę przemierzania miast i walki wręcz. Assassin’sCreed® III to jedna z najbardziej znanych gier 2012 roku. Umożliwia graczom odkrycie spisków, które kształtowały historię świata na przestrzeni stuleci.

  • Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction, akcja:

Zmusza znanego bohatera – Sama Fishera – do przeciwstawienia się agencji, która go stworzyła. Sam podróżuje do przeróżnych miejsc, wykorzystuje techniki walki i skradania się, by osiągnąćwytyczone cele. Gracze mogą wybrać własny styl.

  • Tom Clancy’s Rainbow Six: Vegas 2, strzelanina:

Przenosi graczy do Miasta Grzechu, w którym zmierzą się z siłami przeciwnika. Gra stanowi połączenie strzelaniny FPS i gry widzianej w trzeciej osobie. Posiada też rozwinięty tryb dla wielu graczy.

  • I Am Alive, surwiwal:

opowiada historię człowieka ocalałego z miasta Haverton, które uległo zniszczeniu w wyniku tajemniczego zdarzenia, które zniszczyło niemal cały świat. Doskonałe połączenie eksploracji, akcji i zarządzania zasobami. Gra trzyma w napięciu przez cały czas.

  • R.U.S.E, strategia:

Prezentuje nowatorskie podejście do strategii czasu rzeczywistego. Posiada mocno rozwinięte elementy ryzyka i zbierania informacji o przeciwnikach. Gracze muszą opracowywać swoje strategie posiadając bardzo ograniczone informacje o siłach wroga. Akcja gry toczy się podczas II Wojny Światowej, od Afryki Północnej po sam środek Europy.

 

Informację prasową nadesłało ASUS Polska.

 

Więcej artykułów
Samsung Galaxy Note 10.1
Samsung Galaxy Note 10.1 trafia do sprzedaży