Promocja ASUS ROG i Ubisoft Promocja ASUS ROG i Ubisoft

Promocja ASUS ROG i Ubisoft dostarczy gier za darmo

Promocja ASUS ROG i Ubisoft z pewnością ucieszy graczy, którzy dzięki niej będą mieli okazję zgarnąć najnowsze tytuły od francuskiego wydawcy. Akcja rozpoczęła się 31 października i choć nie wiadomo kiedy się skończy, to warto się jej przyjrzeć, zwłaszcza że dzięki nowej karcie graficznej lub płycie głównej możemy stać się posiadaczami najnowszego Assassin’s Creeda.

Aby wziąć udział w promocji wystarczy zakupić objęty nią sprzęt, którego listę prezentujemy poniżej. Do niego dołączony zostanie kod upoważniający do pobrania jednej z pięciu gier firmy Ubisoft ze strony UBIShop. Wśród propozycji znalazły się: Assassin’s Creed III, Tom Clancy’s Splinter Cell, Tom Clancy’s RainbowSix, I Am Alive oraz R.U.S.E.

Opis produktów, których dotyczy promocja ASUS ROG i Ubisoft:

  • Maximus V Formula, najbardziej przygotowana do podkręcania płyta główna do jaką do tej pory stworzył zespół ROG. Zastosowano w niej procesor Intel LGA 1155, chipset Z77, ekskluzywne rozwiązanie ROG Fusion Thermo Solution umożliwiające płynne i tradycyjne chłodzenie, ulepszony dźwięk dla gier oraz zoptymalizowana łączność LAN.
  • Karty graficzne: ASUS GeForce GTX 680, GTX 670 oraz GTX 660. Wszystkie wyposażono w system chłodzenia DirectCU II, który zapewnia niższą o 20 proc. temperaturę oraz trzykrotnie cichszą pracę w porównaniu z modelami referencyjnymi.KartęGTX 660wyposażono w 2GB pamięci, a modele GTX 680 i GTX 670 w 4GB, dzięki czemu doskonale nadają się do gry w wysokiej rozdzielczości.

Opis gier, które obejmuje promocja ASUS ROG i Ubisoft:

  • Assassin’sCreed® III*, przygoda:

Trzecia część gry przenosi akcję serii Assassin’s Creed® do XVIII-wiecznej Ameryki Północnej, znacznie poprawiając przy tym mechanikę przemierzania miast i walki wręcz. Assassin’sCreed® III to jedna z najbardziej znanych gier 2012 roku. Umożliwia graczom odkrycie spisków, które kształtowały historię świata na przestrzeni stuleci.

  • Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction, akcja:

Zmusza znanego bohatera – Sama Fishera – do przeciwstawienia się agencji, która go stworzyła. Sam podróżuje do przeróżnych miejsc, wykorzystuje techniki walki i skradania się, by osiągnąćwytyczone cele. Gracze mogą wybrać własny styl.

  • Tom Clancy’s Rainbow Six: Vegas 2, strzelanina:

Przenosi graczy do Miasta Grzechu, w którym zmierzą się z siłami przeciwnika. Gra stanowi połączenie strzelaniny FPS i gry widzianej w trzeciej osobie. Posiada też rozwinięty tryb dla wielu graczy.

  • I Am Alive, surwiwal:

opowiada historię człowieka ocalałego z miasta Haverton, które uległo zniszczeniu w wyniku tajemniczego zdarzenia, które zniszczyło niemal cały świat. Doskonałe połączenie eksploracji, akcji i zarządzania zasobami. Gra trzyma w napięciu przez cały czas.

  • R.U.S.E, strategia:

Prezentuje nowatorskie podejście do strategii czasu rzeczywistego. Posiada mocno rozwinięte elementy ryzyka i zbierania informacji o przeciwnikach. Gracze muszą opracowywać swoje strategie posiadając bardzo ograniczone informacje o siłach wroga. Akcja gry toczy się podczas II Wojny Światowej, od Afryki Północnej po sam środek Europy.

 

Informację prasową nadesłało ASUS Polska.