Słuhawki Antec DBS Słuhawki Antec DBS

ANTEC debiutuje na rynku akcesoriów audio z serią ANTEC Mobile Products

Akcesoria ANTEC Mobile Products łączą się przez Bluetooth i są przeznaczone dla posiadaczy smartfonów, laptopów, tabletów oraz innych urządzeń mobilnych. Wśród nowych modeli znalazły się: przenośny głośnik (SP1), bezprzewodowe słuchawki z odbiornikiem Bluetooth (iso), odbiornik Bluetooth (gain) oraz słuchawki dokanałowe (dBs). Wszystkie urządzenia dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych.

[youtube id=”ZX09DKILnGs” width=”590″ height=”350″ align=”center” caption=”Prezentacja głośnika ANTEC SP1″]

ANTEC SP1 to przenośny głośnik o łącznej mocy 6 W (RMS), który łączy się z urządzeniami mobilnymi dostępnymi w odległości 10 metrów. Produkt wykorzystuje standard łączności Bluetooth 2.1 EDR, a dzięki wbudowanemu mikrofonowi użytkownik ma mieć możliwość odbierania połączeń i prowadzenia rozmów w trybie głośnomówiącym. SP1 wyposażono w litowo-jonową baterię 1500 mAh, która, jak zapewnia producent, ma pozwalać na około 10 godzin odtwarzania muzyki (przy średniej głośności). Baterię można ładować przez port Micro USB. Urządzenie waży 380 g, a jego wymiary to 84 mm (wys.) x 184 mm (szer.) x 58 mm (dł.). SP1 dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarno-czerwonej, zielono-białej oraz biało-różowej.

ANTEC iso to zestaw składający się z dokanałowych słuchawek z aktywną redukcją szumu i odbiornika HD Bluetooth w standardzie 3.0 EDR. Iso działa w promieniu 10 metrów, a litowo-polimerowa bateria ładowana przez kabel Micro USB ma pozwalać na ok. 8 godzin odtwarzania muzyki i wytrzymywać do 200 godzin w trybie czuwania. Odbiornik wyposażono w mikrofon, a przyciski funkcyjne umożliwiają odbieranie połączeń, regulację głośności, pauzowanie lub przełączanie odtwarzanych plików. ANTEC iso waży 25 g, a wymiary odbiornika to 40 mm (wys.) x 23 mm (szer.) x 15 mm (dł.). W zestawie znajdują się silikonowe nakładki do uszu w trzech rozmiarach. Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach kolorystycznych: biało-czerwonej i czarno-czerwonej.

ANTEC gain to odbiornik w formie klipsa wyposażony w technologię HD Bluetooth w wersji 3.0 EDR, do którego użytkownik może podpiąć dowolny zestaw słuchawkowy. Urządzenie odbiera sygnał w odległości 10 metrów, a litowo-jonowa bateria ładowana przez kabel Micro USB ma umożliwiać ok. 6 godzin pracy i ok. 140 godzin w trybie czuwania. Gain ma wbudowany mikrofon umożliwiający prowadzenie rozmów telefonicznych, a przyciski funkcyjne umieszczone w górnej części pozwalają na obsługę plików odtwarzanych z urządzenia mobilnego. Produkt dostępny jest w kolorach: czarnym, niebieskim, fioletowym, białym lub różowym.

ANTEC dBs to dokanałowe słuchawki podpinane złączem mini jack 3,5 mm. Zastosowane w dBs głośniki typu driver o średnicy 10 mm mają pasmo przenoszenia od 20 Hz do 20 kHz, impedancję na poziomie 32 omów oraz czułość 98 dB/mW. Słuchawki ważą 15 g. Kabel o długości 120 cm pokryty jest nylonowym oplotem, który ma poprawiać wytrzymałość i zapobiegać plątaniu się przewodu. Dostępne jest pięć wersji kolorystycznych produktu: czarno-czerwona, czarno-biała, szaro-biała, biało-różowa i zielono-biała.

 

Informacja nadesłana przez agencję PR Sarota