Manta MID08s Manta MID08s

Tablet Manta PowerTab MID08S z telefonią easyCALL.pl

Manta Multimedia zaprezentowała specjalną edycję tabletów PowerTab MID08S, na których zainstalowano aplikację easyCALL.pl na Androida. Za pośrednictwem easyCALL można dzwonić na telefony komórkowe i stacjonarne w Polsce i na świecie. Nabywcy urządzenia mogą liczyć na specjalne gratisy: darmowy numer telefonu i faksu z dowolnej strefy numeracyjnej, a także do 40 minut darmowych rozmów na start.

– Najnowszy tablet Manty, który mieliśmy okazję testować podczas prac związanych z przygotowaniem dedykowanej wersji naszej aplikacji na to urządzenie, to bardzo dobra oferta. Nie tylko oferuje rozbudowane możliwości, ale także ma znakomity współczynnik jakości do ceny. Jestem przekonany, że nasza aplikacja z promocyjną ofertą będzie dodatkową zachętą do zakupu tego urządzenia. Mam też nadzieję, że nasza współpraca w jeszcze większym stopniu spopularyzuje możliwość wygodnego i taniego dzwonienia z urządzeń mobilnych z systemem Android – mówi Michał Jakubowski, Prezes Zarządu easyCALL.pl SA.

[blockquote]Aby skorzystać z promocyjnej oferty easyCALL.pl po zakupie tabletu Manta PowerTab MID08S, wystarczy założyć nowe konto u operatora za pośrednictwem aplikacji na tablecie. Podczas rejestracji użytkownicy bez żadnych zobowiązań otrzymują od easyCALL.pl własny numer telefonu w wybranej przez siebie strefie numeracyjnej, a także do 40 gratisowych minut na rozmowy. Minuty te są wyliczone według stawki za połączenia na telefony stacjonarne w Polsce, czyli 8 groszy brutto za minutę, z sekundowym naliczaniem rozmów. Po wykorzystaniu darmowych minut można doładować konto  pre-paid na stronie www.easycall.pl Każdy użytkownik może także wybrać dla siebie własny numer faksu w wybranej strefie i korzystać z usługi fax2mail przez 1 miesiąc za darmo. [/blockquote]

– Aplikacja easyCALL.pl to obecnie zdecydowanie najlepsze rozwiązanie w zakresie telefonii internetowej na system operacyjny Android. Dlatego cieszę się, że wszyscy użytkownicy naszych tabletów mogą zacząć korzystać z VoIP od easyCALL.pl na najkorzystniejszych warunkach na rynku. Za pomocą aplikacji easyCALL.pl i naszego tabletu można wykonywać nielimitowane, bezpłatne połączenia wewnątrz sieci easyCALL.pl, a także dzwonić po bardzo niskich stawkach na inne numery. Wystarczy znaleźć się w zasięgu sieci WiFi. To doskonałe uzupełnienie innych funkcji naszego tabletu – zachwalaBogdan Wiciński, Prezes Zarządu Manta Multimedia Sp. z o.o.

Tablet Manta PowerTab MID08S jest wyposażony w procesor Boxchip A13 taktowany zegarem 1 GHz, akcelerację grafiki 3D MALI-400 oraz 512 MB pamięci RAM i 4 GB wbudowanej pamięci flash. Za obsługę urządzenia odpowiada systemu Android 4.0.4. Tablet ma również dostęp do sklepu z aplikacjami Google Play. Urządzenie zasila akumulator o pojemności 2600mAh. Producent podaje, że pozwala on na 3-godzinne działanie na jednym ładowaniu. MID08S wyposażono w pięciopunktowy ekran pojemnościowy TFT o przekątnej siedmiu cali i rozdzielczości 800×480 pikseli.

Sugerowana cena detaliczna tabletu Manta PowerTab MID08S z aplikacją easyCALL.pl wynosi 299 zł.

 

Informację nadesłała agencja KoolThings