Tritton Warhead 7.1 Surround ze stacją dokującą Tritton Warhead 7.1 Surround ze stacją dokującą

Tritton Warhead 7.1 Surround na polskim rynku

Tritton Warhead to 7.1 Surround to rozwiązanie bezprzewodowe, które nie wymaga podłączania kabla do konsoli czy peceta. Sygnał  nadawany jest na częstotliwości 5,8 GHz i ma zasięg 10 metrów od nadajnika. Producent podkreśla, że dzięki parze precyzyjnie nastrojonych, 50 mm przetworników użytkownik ma otrzymywać krystalicznie czysty  dźwięk przestrzenny 7.1 Dolby Surround. Ponadto kontroler audio z funkcją SVM (Selectable Voice Monitoring), pozwala słyszeć swój głos za pośrednictwem mikrofonu i słuchawek. W ten sposób gracz może w łatwy sposób kontrolować poziom głośności swoich komunikatów.

Tritton Warhead 7.1 Surround działa w oparciu o technologię bezprzewodową 5,8 GHz, co ma oferować wyższą jakość dźwięku wolną od zniekształceń w porównaniu ze standardową częstotliwością 2,4 GHz. Tym samym sygnału zakłócić nie mogą telefony bezprzewodowe, urządzenia Bluetooth, routery Wi-Fi czy kuchenki mikrofalowe.

Zestaw słuchawkowy jest zasilany  dwoma akumulatorami, które działają w systemie 24/7, co oznacza że jeden akumulator zawsze naładowany  oczekuje w stacji bazowej. Gdy zestaw słuchawkowy wymaga świeżej porcji energii wówczas szybko można dokonać wymiany akumulatorów. Dodatkowo na panelu stacji dokującej znajduje się wskaźnik, który informuje o tym, że słuchawki wymagają zmiany baterii.

Producent zastosował w pełni regulowaną konstrukcję słuchawek, która pozwala na dodatkowe rozciągniecie pałąka o dodatkowe 1,25 cm z każdej strony, aby optymalnie dopasować je do wielkości głowy. Miękkie, obrotowe nauszniki układają się do kształtu głowy i mają być wygodne dla uszu.

Tritton Warhead 7.1 Surround jest objęty 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora – firmę Impakt, wynosi 1299 zł.

 

Specyfikacja zestawu Tritton Warhead 7.1 Surround:

  • Częstotliwość robocza: 5,8GHz
  • Bezprzewodowy zasięg: do 10m
  • Odczepiany, elastyczny mikrofon
  • Wejścia audio: optyczne i RCA
  • Pasmo przenoszenia: 25Hz-20kHz
  • Średnica głośnika: 50mm
  • Rodzaj magnesów: neodymowe
  • Baterie: 2 szt. akumulatorów

 

Informacja nadesłana przez agencję Entrymedia