ZALMAN ZM-GM3 ZALMAN ZM-GM3

ZALMAN ZM-GM3 – gamingowa mysz z sensorem laserowym 8200 DPI

ZALMAN wprowadził do sprzedaży model myszki dla bardziej zaawansowanych użytkowników – ZALMAN ZM-GM3. Gryzoń wyposażony został w sensor laserowy Avago A9800 o rozdzielczości sięgającej do 8200 DPI. Dla potrzeb najbardziej zagorzałych graczy przewidziano 7 w pełni programowalnych przycisków, w tym rolkę pokrytą nieścierającą się gumą. Oprócz tego do zestawu dołączono miniaturowe ciężarki umożliwiające zwiększenie wagi myszki o 24 g.

Dzięki  sensorowi o regulowanej rozdzielczości najnowszy kontroler ZALMANA sprawdzać się ma nie tylko w grach, ale także w aplikacjach graficznych, w których wymagana jest duża dokładność. Rozdzielczość może być dowolnie zmieniana za pomocą dodatkowych przycisków. Użytkownik ma do dyspozycji intuicyjne i proste w obsłudze oprogramowanie do ustawiania parametrów rozdzielczości. Szybkość przetwarzania obrazu wynosi 12 000 klatek/s.

Myszka ZALMAN ZM-GM3 charakteryzować ma się również stonowanym designem i profilowanym kształtem, który pasować ma do standardowej dłoni użytkownika. Na spodzie myszki zainstalowano przytwierdzone ślizgacze, które zapewniać mają odpowiedni komfort pracy. Wykorzystanie elementów mechanicznych marki Omron zapewniać ma z kolei ciche kliknięcia gryzonia. Za dodatkową zaletę myszy ZALMAN ZM-GM3 uchodzić ma również 6 opcjonalnych ciężarków, każdy o wadze 4 g. Waga myszki bez dodatkowego obciążenia to 115 gramów.

 Wymiary modelu ZM-GM3 to 120 (D) x 66 (S) x 37 (W) mm. Urządzenie korzysta z interfejsu USB. Wtyczka jest pozłacana, a na kablu o długości 1,8 m zastosowano filtr przeciwzakłóceniowy.

Specyfikacja myszy ZALMAN ZM-GM3:

[toggle title=”Rozwiń”]

Typ: Mysz laserowa
Sensor: Avago A9800
Rodzaj połączenia: Przewodowa
Rozdzielczość: 800-8200 DPI
Liczba przycisków: 7
Szybkość przetwarzania obrazu: 12 000 klatek/s
Długość kabla: 1,8 m
Przewidywana wytrzymałość klawiszy/przycisków: 5 mln wciśnięć
Wymiary: 120 (D) x 66 (S) x 37 (W) mm
Waga: 115 g + 24 g
Interfejs: USB
Inne: Ciężarki 6 x 4 g, wysokiej jakości ślizgacze

[/toggle]

Sugerowana cena detaliczna myszki ZALMAN ZM-GM3 wynosi 110 złotych brutto. Urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją producenta.

Informację prasową nadesłała firma Sarota PR.