Adapter Eagle Eye zyskuje nowy firmware

Firma Natec Genesis, producent akcesoriów gamingowych poinformowała o dostępności firmware do adaptera Eagle Eye. Najnowsze oprogramowanie umożliwia korzystanie z jednego urządzenia dla platform Xbox 360 i PlayStation3.

Eagle Eye Natec Genesisto adapter,  który umożliwia korzystanie z klawiatury i myszy  zamiast dedykowanego do konsoli gamepada. Najnowszy sterowniki  do tego urządzenia pozwala  wykorzystać  ten sam adapter dla konsol PS3 oraz Xbox360. Wcześniej aby korzystać z adaptera na konsoli PS3 lub Xbox360 trzeba było zakupić dedykowane urządzenie. Dodatkowe oprogramowanie Eagle Edit umożliwia  modyfikacje mapowania przycisków oraz ustawienie czułości myszy, optymalizując je zgodnie z własnymi preferencjami. Sterowanie przy użyciu klawiatury i myszy, a nie tylko kciukiem za pomocą analogowych gałek pada pozwala na szybszą reakcję i większą precyzję, zapewniając znaczącą przewagę na wirtualnym polu walki.

Klawiatura i mysz to efektywniejsza konfiguracja, która pozwala na osiąganie lepszych wyników  w porównaniu z wykorzystaniem typowego kontrolera do konsol. Urządzenie Eagle Eye docenić mają w szczególności „hardcorowi” gracze, pragnący poprawić swoje wyniki w rozgrywkach online oraz ci, którzy odczuwają dyskomfort po przesiadce z „PCta” na konsole i cały czas mają trudność w sterowaniu gamepadem.

Eagle Eye objęty jest 2 letnią gwarancją, a jego cena detaliczna wynosi 299 złotych. 

Sterowniki do adaptera Eagle Eye można pobrać ze strony producenta www.natec-europe.com.

Informację prasową nadesłała firma  Entrymedia.