Creative Sound Blaster Tactic3D Rage Wireless cena Creative Sound Blaster Tactic3D Rage Wireless cena

Nowa odsłona słuchawek dla graczy – Creative Sound Blaster Tactic3D Rage

Firma Creative zapewnia, że wyobrażenie gracza – nastolatka zamkniętego w pokoju, odchodzi już do lamusa. Po gamingową rozrywkę coraz częściej sięgać mają ludzie bardziej zaawansowani wiekowo, o ugruntowanej pozycji społecznie, którzy od growych akcesoriów oczekują więcej. Tak więc na polski rynek trafia właśnie headset słuchawkowy Creative Sound Blaster Tactic3D Rage.

Headset Creative Sound Blaster Tactic3D Rage dość znacznie przypomina zestaw, który mieliśmy już przyjemność recenzować, którego nazwa zakończona jest słowem Omega. Debiutujący dzisiaj w polskich sklepach produkt, inaczej niż znany nam poprzednik, dostępny jest w dwóch wersjach – bezprzewodowej i z przewodem. W przypadku zestawu Wireless na jego wyposażeniu znajduje się nadajnik USB, dzięki któremu możliwe jest połączenie słuchawek z komputerem. Co istotne dla jakości dźwięku, przesyłany i odbierany jest on bez kompresji na częstotliwości 2.4 GHz, dzięki czemu mimo braku kabla, nie pojawiają się opóźnienia. Ponadto obie wersje słuchawek wykorzystują 50-milimetrowe przetworniki Full Spectrum – to dzięki nim zestaw Creative Sound Blaster Tactic3D Rage dostarczać ma najlepszej jakości przestrzennego dźwięku z mocnymi basami i efektownymi wysokimi tonami.

Najnowsze słuchawki Creative stworzone zostały z myślą o graczach, którzy wciągnięci w wielogodzinne rozgrywki, potrzebują pełnego komfortu korzystania ze swojego zestawu. Dlatego właśnie wersja Creative Sound Blaster Tactic3D Rage Wireless wyposażona została w akumulator litowo-jonowy, który po pełnym naładowaniu baterii, pozwala aż na 16 godzin nieprzerwanej gry. Urządzenie posiada również system SpringSteel – stalowy pałąk na głowę z miękkimi nausznikami pokrytymi skórą, które gwarantują pełną wygodę użytkowania.

Słuchawki Creative Sound Blaster Tactic3D Rage wyposażone zostały w pełen pakiet technologii dźwięku SBX Pro Studio – tych samych, które posiadają legendarne karty dźwiękowe Sound Blaster marki Creative. Technologie SBX Pro Studio gwarantować mają dźwięk wykraczający poza możliwości systemów 7.1, cechujący się niespotykanym realizmem i wyrazistością. Do rozwiązań poprawiających jakość dźwięku dodano również zachwalaną wcześniej przez nas technologię VoiceFX, która wykorzystując mnogość efektów, pozwala na zmianę głosu nadawanego przez mikrofon – odmienna intonacja czy akcent, to całkowita zmiana charakteru gracza, zależna od postaci, którą gra. Indywidualizacji podczas gry służy również system diod SB Prism – zapewnia on graczom wybór podświetlenia słuchawek spośród 16 milionów kolorów. Dzięki temu mogą dokładnie dopasować wygląd słuchawek do swojej postaci lub stylu gry.

[toggle title=”Rozwiązania technologiczne zastosowane w zestawie”]

 • Możliwość wyboru między opcją przewodową a bezprzewodową z nadajnikiem USB
 • Technologie dźwięku i głosu SBX Pro Studio gwarantujące czyste, przestrzenne i niezwykle realistyczne efekty audio.
 • 50-milimetrowe przetworniki Full Spectrum przekazujące dźwięk w zakresie pasma
  20Hz ~ 20KHz.
 • Sterujący dźwiękiem interfejs TacticProfile zapewniający indywidualizację ustawień
  EQ i brzmienia, które gracze mogą eksportować, dzieląc się nimi z innymi.
 • System diod SB Prism pozwalający na wybór podświetlenia słuchawek z 16 milionów dostępnych kolorów.
 • Akumulator litowo-jonowy umożliwiający granie do 16 godzin bez przerw.
 • System SpringSteel zapewniający komfort korzystania z zestawu.
 • Odpinany mikrofon, dzięki któremu po skończonej grze z zestawu można wygodnie korzystać również do słuchania muzyki.

[/toggle]

Headset Creative Sound Blaster Tactic3D Rage dostępny jest już w sieciach MediaMarkt, Saturn, Komputronik, Agito, Vobis, Sferis oraz we wszystkich dobrych sklepach komputerowych w Polsce. Sugerowana cena to 399 zł za wersję przewodową i 299 za tą z kablem.

Informację prasową nadesłała firma Power Sales.