AirLive DM-720 AirLive DM-720

AirLive DM-720 1,3-megapikselowa kamera PoE z funkcją Clear Motion

AirLive DM-720 to megapikselowa kamera kopułkowa z diodami IR LED oraz filtrem ICR. Dokładnie 1,3-megapikselowy przetwornik CMOS potrafi nagrywać obraz w jakości HD. Maksymalna rozdzielczość wynosi 1280 x 720 pikseli. Ponadto, diody LED oraz filtr IR-Cut pozwalają na wykorzystanie kamery nie tylko w dzień, ale również i w nocy. Kamera posiada szereg przydatnych funkcji sieciowych, takich jak strumieniowanie H.264, PoE, współpraca z ONVIF. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii kamera AirLive DM-720 może zostać w łatwy sposób zamontowana oraz zintegrowana z różnymi środowiskami. Można ją wykorzystać w większości wewnętrznych instalacji, np. w biurach, korytarzach, windach czy centrach handlowych.

Producent zapewnia, że jedną z największych zalet korzystania z monitoringu megapikselowego przy pomocy AirLive DM-720 jest możliwość przechwycenia obrazu o większej liczbie szczegółów w pojedynczej klatce, dzięki czemu możliwe jest odczytanie takich szczegółowych danych jak numery rejestracyjne czy rozpoznawanie ludzkiej twarzy. Ponadto kamera posiada 18 diod IR LED, dzięki którym możliwe jest nagrywanie obrazu w całkowitych ciemnościach na odległości do 15m. Filtr IR-CUT to wyposażenie, które pozwala na dostosowanie filtra podczerwieni w zależności od warunków oświetleniowych oraz środowiskowych.

AirLive DM-720 nagrywać ma również obraz jasny oraz żywy dzięki wysokiej jakości przetwornikowi oraz czujnikowi oświetlenia. Jednak nawet najpiękniejszy obraz będzie bezużyteczny w przypadku, gdy nie ma możliwości uchwycenia szczegółów poruszających się obiektów. Producent zapewnia więc, że dokładnie opracował technologię Clear Motion, która redukuje rozmycie obiektów poruszających się, dzięki czemu można dostrzec ich szczegóły.

Ponadto dołączone oprogramowanie do zarządzania CamPro Express 64 pozwala użytkownikowi na nagrywanie oraz podgląd obrazu na żywo z wielu źródeł w tym samym czasie. Wykorzystując kilka obsługiwanych kamer, użytkownik jest w stanie zbudować własny system nadzoru w zróżnicowanym środowisku. Ponadto, AirLive DM-720 jest wspierana przez CamPro Professional – inteligentne oprogramowanie producenta, które zostało zaprojektowane jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na profesjonalne rozwiązania nadzoru. Dzięki inteligentnej analizie obrazu oraz funkcjom takim jak wykrycie włamania, użytkownik jest w stanie zbudować stabilne oraz wydajne środowisko monitoringu.

[toggle title=”Informacje techniczne”]

  • 30 kl./s przy rozdzielczości 1280×720
  • Port PoE 802.3af
  • Diody IR LED z kontrolą jasności
  • 4mm szerokokątne soczewki
  • Czujnik słabego oświetlenia
  • Slot na karty microSD
  • WDR

[/toggle]

 Informację prasową nadesłała firma ProjektZero2.