Gracze wybiorą nazwę dla pierwszego polskiego serwera Lineage II

Firma Innova, wydawca gry Lineage II, która za kilka miesięcy pojawi się w polskiej wersji językowej, pozwoliła graczom zadecydować o nazwie pierwszego rodzimego serwera gry. Tymczasem już niebawem wystartuje na nim otwarta beta.

– Nazwa serwera jest bardzo istotnym elementem świata gier MMORPG, co potwierdzi każdy zapalony gracz. Mając tego świadomość, chcieliśmy dać polskim graczom coś specjalnego, coś dzięki czemu poczuliby, iż mają realny wpływ na świat gry. Mamy nadzieję, że wszystkie osoby które wezmą udział w głosowaniu, będą czuły radość widząc na liście serwerów nazwę, na którą oddały swój głos. Zachęcamy do udziału w zabawie, bo taka okazja szybko się nie powtórzy! – mówi Anna Aristova, Community Manager w firmie Innova, odpowiadająca za terytorium Polski.

W specjalnym głosowaniu uruchomionym na stronie gry wszystkie zarejestrowane osoby mogą wyrazić swoje poparcie dla jednej z propozycji, oraz porozmawiać na ten temat. Zaproponowane nazwy to :

  • Elcardia
  • Dewel
  • Anakim
  • Lilith
  • Thifiel

Głosowanie potrwa do 2 lutego. Swój głos można oddać wchodząc na forum 4game. Klient gry Lineage 2 oraz więcej informacji o grze na oficjalnej stronie.

 

Informacja nadesłana przez agencję Koolthings