GOCLEVER GAMEPAD 7
GOCLEVER GAMEPAD 7

Handheld i tablet w jednym urządzeniu – GOCLEVER GAMEPAD 7

Firma GOCLEVER wprowadza do swojej sprzedażowej oferty urządzenie, które łączyć ma w sobie cechy przenośnej konsoli i multimedialnego tabletu. GOCLEVER GAMEPAD 7 kusić ma miłośników multimedialnej rozrywki swoimi fizycznymi przyciskami jak w klasycznym handheldzie i dotykowym ekranem. Za obsługę  urządzenia odpowiedzialny będzie system operacyjny Android 4.0, a wbudowany emulator starszych konsol, zapewniać ma rozrywkę z grami retro (8bit).

GOCLEVER GAMEPAD 7 wyposażony jest w 7-calowy (16:9) pojemnościowy wyświetlacz LCD (TFT) z 5-punktowym multi-touchem, który zapewniać ma optymalne wyświetlanie gier i stron internetowych w rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Obsługę urządzenia zapewniać ma również zestaw przycisków i funkcja mapowania klawiatury, która pozwalać ma na dopasowanie przycisków ekranowych do sprzętowych. Wbudowany w GOCLEVER GAMEPAD 7 moduł WiFi sprawi, że gracz nie będzie musiał zmagać się tylko z wirtualnym przeciwnikiem – ale również komunikować z przyjaciółmi w systemie multi-player. Urządzenia mogą również komunikować się między sobą zapewniając użytkownikom wspólną rozrywkę przy tej samej grze bez konieczności łączenia się z internetem, co jest idealnym sposobem na zapewnienie dzieciom rozrywki podczas podróży. GAMEPAD 7 posiada też aplikację GAME MANAGER, która pełniąc funkcję typowego emulatora popularnych konsol, zapewni nostalgiczny powrót do wielu kultowych gier z lat 90-tych.

Lecz producent zapewnia, że GOCLEVER GAMEPAD 7 nie będzie miał problemów również z obsługą najnowszych gier. Konsola wyposażona jest w procesor Cortex-A8 o mocy 1GHz w połączeniu z układem graficznym PowerVR SGX531 – wspierane przez 512MB RAM. Wraz z konsolą użytkownik otrzymuje zestaw 30 preinstalowanych gier, a także aplikacje do przeglądania dokumentów, książek, zdjęć czy odtwarzania plików audio i wideo (dane można zapisać w 8GB wbudowanej pamięci lub na kartach pamięci microSD o pojemności do 32GB).

Ponadto, na wyposażeniu konsolo-tabletu znajduje się przednia kamera 0.3Mpix, która sprawdzać się ma podczas wideo-konferencji prowadzonych np. przez Skype. Oprócz tego, użytkownicy mają do dyspozycji cały zestaw dodatkowych złączy: miniHDMI (umożliwiające wyświetlanie obrazu na ekranie telewizora w rozdzielczości FullHD), wyjście mini-jack do podłączenia słuchawek lub głośników oraz mini-USB 2.0 do komunikacji z komputerem. Wszystkie podzespoły zasilane są litowo-polimerową baterią o pojemności 3000mAh, co oznaczać ma do 4 godzin nieustannej zabawy.

GOCLEVER GAMEPAD 7 objęty 24-miesięczną gwarancją producenta. Sugerowana cena detaliczna urządzenia  na polskim rynku to 399 zł.

Informację prasową nadesłała firma Tabasco Media Communications.

More Stories
Lucius recenzja
Syn szatana słucha mamy. Recenzja gry Lucius