Power Bank Genius ECO-u521 Power Bank Genius ECO-u521

Genius ECO-u261, ECO-u306, ECO-u521 – power bank na pomoc smartfonowi

Na polski rynek trafiają właśnie kolejne urządzenia, które służyć mają naszym smartfonom. Gama kolorowych power banków od firmy Genius ma przede wszystkim zadbać o to, by urządzenia mobilne użytkowników zawsze posiadały alternatywne źródło dodatkowej mocy. Producent przygotował do naszej dyspozycji aż trzy modele, różniące się pojemnością wbudowanych akumulatorów i walorami estetycznymi – będą to: Genius ECO-u261, ECO-u306, ECO-u521.

Genius ECO-u261 to power bank, który wśród tych najnowszych produktów producenta, charakteryzuje się najmniejszą pojemnością baterii. Wbudowane litowo-jonowe ogniwo posiada 2600 mAh pojemności i zachęcać ma do siebie klientów prostym, automatycznym sposobem działania. Wystarczy za pomocą kabla USB połączyć Genius ECO-u261 z konkretnym urządzeniem i cały proces ładowania będzie przebiegał samoistnie. Zaletą tego produktu mają być również jego kompaktowe wymiary (70 x 30,5 x 21 mm), ułatwiające znacząco transport.

Kolejnym power bankiem od Geniusa jest ECO-u306. Jego wbudowana bateria posiadać ma pojemność wynoszącą 3000 mAh i poza smartfonem, może być również przydatna do zasilania tabletów. Cechą charakterystyczną wyglądu tego modelu ma być jego płaska obudowa, dzięki której bez problemu można mieć go zawsze przy sobie. Genius ECO-u306 także łączy się z ładowanymi urządzeniami za pomocą kabla USB – ten model posiada jednak specjalny włącznik, za pomocą którego użytkownik może w dowolnym momencie przerwać i wznowić ładowanie.

[youtube id=”MF4VVuOKZUQ” width=”590″ height=”350″ align=”center” caption=”Power banki Genius”]

Ostatnim z najnowszych urządzeń Geniusa jest power bank ECO-u521, który został wyposażony w baterię o pojemności 5200 mAh. Tak duże ogniwo udało się producentowi upchnąć do relatywnie niewielkiej obudowy, która waży 117 gramów i może być wygodnie transportowana chociażby w kieszeni marynarki lub spodni.

Każdy z power banków Genius posiada diody LED informujące o stopniu naładowania urządzenia. W pudełkach znajdziemy także kable USB i instrukcje w języku polskim. Power banki są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. Ich ceny przedstawiają się następująco:

  • Genius ECO- u261 – 52 zł,

  • Genius ECO-u306 – 65 zł,

  • Genius ECO-u521 – 73 zł.

Objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta.

 

Informację prasową nadesłała firma WĘC Public Relations.