Manta tablety z wyświetlaczem ips2 Manta tablety z wyświetlaczem ips2

Manta wprowadzi tablety z wyświetlaczem IPS2

Firma Manta Multimedia – największy polski dostawca sprzętu RTV i AGD i oficjalny Partner Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej – zapowiedziała, że w jej ofercie pojawią się tablety z wyświetlaczem IPS2. Rozdzielczość ekranu wynosząca 2048 x 1536 pikseli zapewnić ma krystalicznie czysty, ostry obraz o niespotykanej jakości zarówno podczas pracy, jak i korzystaniu z multimediów.

Nowa tablety z wyświetlaczem IPS2 od firmy Manta Multimedia będą dostępne w dwóch wariantach: z ekranem 9,7” oraz 10,1”. Duże wyświetlacze o wysokim kontraście pozwalać mają na jeszcze większy komfort przeglądania stron internetowych, a wysoka rozdzielczość spowoduje, że nawet najmniejszy tekst stanie się czytelny bez potrzeby ciągłego przybliżania i oddalania widoku. Urządzenia napędzane będą mocą czterordzeniowego procesora. Pamięć RAM o wielkości 2 GB oraz 16 GB wbudowanego dysku dostępnego dla użytkowników połączeniu z systemem operacyjnym Android 4.1 Jelly Bean oraz tysiącami aplikacji dostępnymi w sklepie Google Play powodować mają, że korzystanie z tych urządzeń stanie się prawdziwą przyjemnością zarówno podczas zabawy, jak i pracy.

Wbudowany w tablety z wyświetlaczem IPS2 modem 3G pozwalać będzie na połączenie z internetem bez konieczności znajdowania się w zasięgu sieci WiFi. Dzięki temu za pomocą tabletu można nie tylko przeglądać strony WWW, ale także prowadzić rozmowy głosowe oraz uczestniczyć w wideokonferencjach wszędzie tam, gdzie dostępny jest zasięg operatorów telefonii komórkowej. O zapewnianą przez producenta wysoką jakość obrazu zadbać ma przedni aparat o rozdzielczości 2Mpix. Z kolei tylni aparat ma rozdzielczość aż 5 Mpix i wyposażony będzie w technologię AutoFocus, która umożliwi wykonanie ostrych, żywych zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Wyjście HDMI pozwoli na sprawne wyświetlanie multimediów, takich jak filmy w HD lub gry oraz dokumentów i prezentacji na monitorach i telewizorach. Miłośnicy elektronicznej rozrywki docenią możliwość uruchamiana zaawansowanych gier z grafiką trójwymiarową oraz ogromną liczbę obsługiwanych formatów obrazów, muzyki i wideo. Złącze mikro USB umożliwia podłączania różnych urządzeń, takich jak aparaty fotograficzne, czy przenośne dyski

Kompletne szczegóły techniczne w co wyposażone będą tablety z wyświetlaczem IPS2 od Manty, ich ceny oraz symbole handlowe zostaną ogłoszone wkrótce.

Informację prasową nadesłała firma KoolThings.