Manta tablety z wyświetlaczem ips2
Manta tablety z wyświetlaczem ips2

Manta wprowadzi tablety z wyświetlaczem IPS2

Firma Manta Multimedia – największy polski dostawca sprzętu RTV i AGD i oficjalny Partner Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej – zapowiedziała, że w jej ofercie pojawią się tablety z wyświetlaczem IPS2. Rozdzielczość ekranu wynosząca 2048 x 1536 pikseli zapewnić ma krystalicznie czysty, ostry obraz o niespotykanej jakości zarówno podczas pracy, jak i korzystaniu z multimediów.

Nowa tablety z wyświetlaczem IPS2 od firmy Manta Multimedia będą dostępne w dwóch wariantach: z ekranem 9,7” oraz 10,1”. Duże wyświetlacze o wysokim kontraście pozwalać mają na jeszcze większy komfort przeglądania stron internetowych, a wysoka rozdzielczość spowoduje, że nawet najmniejszy tekst stanie się czytelny bez potrzeby ciągłego przybliżania i oddalania widoku. Urządzenia napędzane będą mocą czterordzeniowego procesora. Pamięć RAM o wielkości 2 GB oraz 16 GB wbudowanego dysku dostępnego dla użytkowników połączeniu z systemem operacyjnym Android 4.1 Jelly Bean oraz tysiącami aplikacji dostępnymi w sklepie Google Play powodować mają, że korzystanie z tych urządzeń stanie się prawdziwą przyjemnością zarówno podczas zabawy, jak i pracy.

Wbudowany w tablety z wyświetlaczem IPS2 modem 3G pozwalać będzie na połączenie z internetem bez konieczności znajdowania się w zasięgu sieci WiFi. Dzięki temu za pomocą tabletu można nie tylko przeglądać strony WWW, ale także prowadzić rozmowy głosowe oraz uczestniczyć w wideokonferencjach wszędzie tam, gdzie dostępny jest zasięg operatorów telefonii komórkowej. O zapewnianą przez producenta wysoką jakość obrazu zadbać ma przedni aparat o rozdzielczości 2Mpix. Z kolei tylni aparat ma rozdzielczość aż 5 Mpix i wyposażony będzie w technologię AutoFocus, która umożliwi wykonanie ostrych, żywych zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Wyjście HDMI pozwoli na sprawne wyświetlanie multimediów, takich jak filmy w HD lub gry oraz dokumentów i prezentacji na monitorach i telewizorach. Miłośnicy elektronicznej rozrywki docenią możliwość uruchamiana zaawansowanych gier z grafiką trójwymiarową oraz ogromną liczbę obsługiwanych formatów obrazów, muzyki i wideo. Złącze mikro USB umożliwia podłączania różnych urządzeń, takich jak aparaty fotograficzne, czy przenośne dyski

Kompletne szczegóły techniczne w co wyposażone będą tablety z wyświetlaczem IPS2 od Manty, ich ceny oraz symbole handlowe zostaną ogłoszone wkrótce.

Informację prasową nadesłała firma KoolThings.

More Stories
Test tabletu Manta PowerTab MID1001. Ponad 10 cali multimedialnej radości za małe pieniądze