Nowe modele czytników kart pamięci MODECOM CR-525 i CR-LEVEL2

MODECOM dodaje do swojej oferty dwa czytniki kart pamięci: wewnętrzny MODECOM CR-525 oraz zewnętrzny MODECOM CR-LEVEL2.  Urządzenia te pozwalają na wymianę zapisanych na popularnych formatach kart pamięci danych, a komputerem stacjonarnym (model CR-525) oraz tabletem multimedialnym i laptopem (model CR-LEVEL 2).

MODECOM CR-525 to urządzenie przeznaczone do instalowania wewnątrz 5,25” zatoki w komputerze stacjonarnym. Czytnik CR-525 posiada pięć niezależnych slotów, które pozwalają na czytanie danych z różnych dostępnych na rynku kart pamięci. Oprócz wspomnianych slotów, czytnik wyposażony jest w cztery wejścia USB, które pozwalają na podłączenie do komputera akcesoriów. Czytnik MODECOM CR-525 wyposażona również w wejście eSATA, które pozwala na podłączenie przenośnych dysków zewnętrznych bez potrzeby dodatkowego źródła zasilania. Dodatkowo zamontowane w czytniku wejście IDE pozwala na podłączenie dysków twardych starszego typu. Sugerowana cena detaliczna czytnika MODECOM CR-525 to 124,99 zł.

MODECOM CR-LEVEL 2  to z kolei  zewnętrzny czytnik kart pamięci przeznaczony do użycia przede wszystkim z tabletami multimedialnymi oraz laptopami. Producent podkreśla, że dzięki niewielkiej wadze oraz kompaktowej konstrukcji czytnik zmieści się nawet  w kieszeni spodni.

 

Informacja nadesłana przez dział PR firmy Modecom