MODECOM BASE MC-TH01 MODECOM BASE MC-TH01

MODECOM BASE – debiutują podstawki pod tablety

Firma MODECOM poszerza swoje portfolio produktowe o serię nowoczesnych i designerskich podstawek pod tablety multimedialne MODECOM BASE.

Tablety są ostatnimi czasy najczęściej kupowanymi urządzeniami multimedialnymi na rynku. Tak dużą popularność urządzenia te zyskały m.in. ze względu na swój mobilny charakter, który umożliwia korzystanie z nich dosłownie wszędzie. Produkty przeznaczone są dla osób, które chcą zwiększyć komfort pracy ze swoimi tabletami,  w szczególności podczas takich czynności jak: przeglądanie stron internetowych, czy oglądanie filmów.

Na półki sklepowe trafiła właśnie seria nowoczesnych oraz designerskich podstawek pod laptopy MODECOM BASE, które jak zapewnia producent, mają one zwiększyć funkcjonalność tabletów multimedialnych. W skład prezentowanej serii wchodzą cztery produkty: MC-TH01, MC-TH01S, MC-TH02, MC-TH13.

Trzy z pośród prezentowanych podstawek MC-TH01, MC-TH01S, MC-TH02 zostały wykonane według zapewnień producenta z wysokiej jakości twardego akrylu, który oprócz tego, że nadaje tym produktom nowoczesny oraz designerski wygląd to w dodatku odporny ma być na pęknięcia, czy inne uszkodzenia mechaniczne. W zależności od potrzeby, użytkownik może na prezentowanych podstawkach pracować w dwóch  wygodnych pozycjach. Ci spośród użytkowników, którzy często oglądają filmy na swoich tabletach, będą mogli teraz to robić w bardziej komfortowej pozycji. Natomiast podstawkę MC-TH13 charakteryzuje składające się z aluminium oraz tworzywa sztucznego konstrukcja, która pozwala pracować z tabletem pod trzema różnymi kątami nachylenia: 39st., 54st. oraz 68st..

Sugerowane ceny detaliczne podstawek MODECOM BASE:

  • MODECOM BASE MC-TH01: 69,99 złotych brutto
  • MODECOM BASE MC-TH01S: 39,99 złotych brutto
  • MODECOM BASE MC-TH02: 74,99 złotych brutto
  • MODECOM BASE MC-TH13: 72,99 złotych brutto

Informację prasową nadesłała firma MODECOM.