Dobra gra Dobra gra

Nowa seria wydawnicza Techlandu – „Dobra Gra”, zadebiutuje w lutym

20 lutego w polskich sklepach z grami komputerowymi, na półkach wyląduje nowa seria gier od wydawnictwa Techland, zatytułowana „Dobra Gra”. Polski dystrybutor elektronicznej rozrywki zapewnia, że jego seria wyróżniać się będzie na rynku bardzo dobrą jakością gier oraz ich wydania, różnorodnością gatunków, a także wysokim stosunkiem jakości do ceny.

Na samym początku w serii „Dobra Gra” pojawi się osiem tytułów, wśród których znajdzie się miejsce dla czterech nowości. Tytuły zostaną zaprezentowane niebawem. Wśród propozycji przygotowanych przez Techland coś dla siebie znaleźć mają jednak zarówno fani przygodówek, strzelanek, a nawet platformówek. Cena detaliczna gier w serii to 19,90 złotego.

Gracze poszukujący wysokiej jakości rozrywki w bardzo przystępnej cenie z pewnością ucieszą się z propozycji, którą oferuje nasza najnowsza seria wydawnicza. Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dystrybuowane przez wydawnictwo Techland posiadały wysoki współczynnik jakość-cena i zapewniały rozrywkę na wiele godzin. – komentuje Anna Łada-Grodzicka, PR Manager ds. Wydawnictwa firmy Techland.

Wydawca nowej serii „Dobra Gra”, firma Techland zapowiada, iż jego nowe wydania będą pojawiać się teraz także jako zestawy kultowych serii. Nowe gry będą ukazywać się cyklicznie, średnio co 2 miesiące.

Informację prasową nadesłała firma Techland.