Odporny na zarysowania i wstrząsy DashDrive Durable HD650 od ADATA

ADATA Technology zapowiada wprowadzenie na rynek dysku przenośnego DashDrive Durable HD650 adresowanego do użytkowników naprawdę aktywnych.

DashDrive Durable HD650 został zaprojektowany tak, aby tłumić uderzenia i tym samym chronić cenne dane zmagazynowane wewnątrz obudowy. Model ten jest szczególnie polecany dla osób aktywnie korzystających z życia. Producent podkreśla wyrazisty design urządzenia oraz opływową konstrukcję pozwalającą na mieszczenie go w kieszeni.

Obudowa dysku DashDrive Durable HD650 została wykonana z odpornego na zarysowania, akrylowego materiału. ADATA podkreśla zastosowanie trzech warstw materiału tłumiącego, co ma zapewniać wysoką odporność na wstrząsy.Urządzenie wyposażono w interfejs USB 3.0 oraz błękitną diodę LED powiadamiającą o statusie dysku oraz aktywnym transferze danych.

DashDrive Durable HD650 trafi na półki sklepowe w dwóch wersjach kolorystycznych: szkarłatno-czerwonej i czarnej. Sugerowana cena wersji o pojemności 500 gigabajtów to 55,99 euro, a wersji o pojemności 1 terabajta – 74,99 euro.

 

Informacja nadesłana przez dział PR firmy ADATA