Na półkach sklepowych debiutują nowe akcesoria do projektorów PicoPix

Trzecia generacja mobilnych projektorów PicoPix została wyposażona w nowy zestaw złącz. Pierwsze z nich, znajdujące się na spodzie urządzenia, pozwala podłączyć dodatkowe głośniki, baterię, a także odbiornik telewizji cyfrowej DVB-T. Drugie to natomiast pełnowymiarowy port USB z obsługą technologii MHL. Na spodzie projektorów PicoPix 3407, 3410 i 3610 użytkownicy znajdą zaś specjalne złącze, które pozwala na podłączenie stacji zwiększającej możliwości urządzenia.

Producent poleca tutaj stację dźwiękową PPA7300, która dysponuje dwoma głośnikami stereo o mocy 2W (standardowo projektor posiada głośnik mono 1W). Wbudowana w akcesorium bateria pozwala na dwukrotne wydłużenie czasu mobilnej pracy projektora. Dodatkowo, po podłączeniu stacji, projektor wyświetla obraz z maksymalną jasnością lampy. Standardowo, na zasilaniu bateryjnym jasność lampy jest obniżana o 40% w celu wydłużenia czasu pracy. Do sprzedaży trafi również wersja stacji, oznaczona jako PPA7301, która w odróżnieniu od opisanego wyżej modelu posiada również antenę DVB-T, pozwalającą na odbiór cyfrowej telewizji naziemnej.

PPA7301

PPA1240

Spektrum możliwości projektorów PicoPix ma rozszerzać pełnowymiarowe złącze USB. Pozwala ono podłączyć pamięć masową lub urządzenie sterujące (mysz, klawiaturę). Producent wprowadził do swojej oferty przewód PPA1240, dzięki któremu do USB można podłączyć również urządzenia wyświetlające obraz w standardzie MHL.

PPA4200

Ofertę akcesoriów dopełnia etui PPA4200 ułatwiające transport projektora wraz z akcesoriami. Wyposażono je w przegródki pozwalające na utrzymanie urządzenia i przewodów w porządku, a także uchwyt, dzięki któremu możliwe jest przenoszenie całości niczym walizki.

Wszystkie akcesoria dla projektorów PicoPix objęte zostały 24-miesięczną gwarancją producenta. Sugerowane ceny detaliczne będą znane na początku marca.

 

Informacja nadesłana przez agencję WĘC PR