Redcoon.pl i Zelmer ruszają ze Świeżą Inicjatywą

W ramach akcji Świeża Inicjatywa firma Zelmer wraz ze sklepem Redcoon.pl zachęcają użytkowników do zmian, realizacji nowych planów i pomysłów. W związku z tym uruchomiono tez promocję, która ma promować świeże inicjatywy. Klienci sklepu, dokonując zakupu produktów promocyjnych (przygotowano specjalną kategorię, którą można znaleźć tutaj) za minimum 79 złotych w dniach od 4 kwietnia do 30 maja bieżącego roku mają szansę wziąć udział w konkursie.

Zmiany?! Czemu nie. Wiosna to najlepszy czas na działanie. Nowe plany i pomysły czekają tylko na Wasz ruch. Tak! Teraz Twoja kolej. Masz za dużo w pasie? Nie czekaj na cud – zadbaj o linię! Właściwa dieta i ćwiczenia tylko Ci w tym pomogą. W garażu stoi zakurzony rower? Zaplanuj ciekawą wycieczkę i postaw na aktywność. A może wymarzył Ci się zielnik na balkonie? Nic prostszego – zrób to sam. Podejmij świeżą inicjatywę, znajdź inspirację na redcoon.pl, gdzie Zelmer namawia i zachęca do działania.

Co trzeba zrobić? Pytaniem konkursowym jest „Moja Świeża Inicjatywa to…”. Zadanie uczestników to natomiast przygotowanie krótkiego (maksymalnie 360 znaków) opisu swojego pomysłu oraz ewentualnie opatrzenie go zdjęciem lub grafiką. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie konkursowej pod adresem swiezainicjatywazelmer.pl lub w aplikacji na Facebooku o nazwie „ecogotowanie”.

Grafika-konkursowa-775pix

Na autorów najciekawszych pracy czekają nagrody:

  • 1 x 5000 zł na realizację inicjatywy,
  • 3 x rower Electra,
  • 5 x kosz piknikowy,
  • 15 x produkt marki Zelmer.

 

Informacja nadesłana przez sklep internetowy redcoon.pl