Genius Zabius M – neodymowe dokanałówki dla graczy

Genius rozszerza ofertę o słuchawki dokanałowe Zabius M adresowane przede wszystkim dla graczy. Produkt ten wyróżniać ma się nietuzinkowym, futurystycznym designem. Dominuje tutaj czarna stylistyka wzbogacona o srebrne i czerwone akcenty. Całość ma z konsekwencją wpisywać się w stylistykę wizualną linii GX Gaming.

HS-G250_05

Genius Zabius M zostały wyposażone w neodymowe przetworniki o średnicy 13 mm. Producent zapewnia, że zastosowanie magnesów neodymowych, zamiast tradycyjnych ferrytowych, wpływa na jakość odtwarzanego dźwięku. Emitowane niskie tony (basy) mają być głębokie, wyraźne i jednocześnie dobrze komponować się ze środkowym i wysokim pasmem częstotliwości. Zakres przenoszenia słuchawek Zabius M wynosi 20 Hz – 20 kHz, a ich czułość sięga 100 dB.

Genius wyposażył słuchawki w mikrofon umocowany na kablu. Charakteryzuje się on częstotliwością przenoszenia od 100 Hz do 10 kHz oraz czułością 42 dB, a także posiada przycisk pozwalają na odbieranie rozmów głosowych. Sam dwukolorowy przewód ma długość 120 cm. W zestawie znajduje się również przejściówka, która pozwala podłączyć zestaw do urządzeń, które posiadają oddzielne wejście na mikrofon i słuchawki. Całość dopełniają wymienne nakładki douszne, które mają pasować do różnych rozmiarów uszu.

HS-G250_01

Słuchawki Genius Zabius M mają zadebiutować na polskim rynku w drugim kwartale bieżącego roku. Producent nie ujawnił jeszcze ich ceny.

 

Informacja nadesłana przez agencję WĘC PR