klawiatura dla graczy klawiatura dla graczy

Premiera Natec Genesis RX33 – gamingowa klawiatura za rozsądną cenę

Firma Natec wprowadza na polski rynek klawiaturę skierowaną do graczy chcących zadbać o swoje portfele. Natec Genesis RX33 ma być przede wszystkim tania – producent nie zapomina jednak o takich przymiotach jak estetyczny wygląd, czy użyteczność.

Najnowsza klawiatura od Natec posiada 4 tryby podświetlenia, które pozwalają bez problemu dostrzec wszystkie klawisze przy słabym oświetleniu lub podczas nocnej sesji gamingowej (skąd ja to znam). Natec Genesis RX33 zaopatrzono w funkcję blokowania klawiszy Windows. Producent ostrzega więc, że przypadkowe wciśnięcie takiego klawisza może spowodować wyjście z gry do pulpitu Windows i niemiłą niespodziankę.

Producent Natec Genesis RX33 obiecuje również, że jego sprzęt wyposażony został w klawisze oparte na wysokiej jakości membranach z dobrze wyczuwalnym skokiem klawisza. Przewód klawiatury pokryty został nylonowym oplotem co ma za zadanie znaczne zwiększenie jego trwałość i odporność na uszkodzenia. Dodatkowo przewód wyposażono w ferrytowy dławik, który zapobiega występowaniu zakłóceń przy przesyłaniu sygnału. Natec Genesis RX33 posiada także multimedialne klawisze funkcyjne, które ułatwiają obsługę mediów. Warto jeszcze wspomnieć o wygodnym podparciu dla nadgarstków, co zostanie docenione przez graczy podczas długich sesji przed komputerem.

Klawiatura Natec Genesis RX33 objęta jest 2-letnią gwarancją producenta, a jej cena detaliczna została ustalona na pułapie 80 złotych.

 

[toggle title=”Cechy urządzenia (za producentem):”]

  • 4 tryby podświetlenia
  • funkcja blokowania klawiszy Windows
  • podparcie dla nadgarstków
  • multimedialne klawisze funkcyjne
  • design dla graczy

[/toggle]

Informację prasową przysłała firma Entrymedia.