coloud Boom coloud Boom

Słuchawki Coloud Boom, Knock i Pop – minimalizm jak z Ikei?

Hama Polska bierze pod swe skrzydła dystrybucję skandynawskich słuchawek. Na rodzimy rynek, w ierwszej kolejności trafiają Coloud Boom, Knock i Pop, które według przedstawicieli dystrybutora, zapewnić mają użytkownikom jakość dźwięku, ergonomię i minimalizm.

Słuchawki Coloud już na pierwszy rzut oka przywołują skojarzenia ze Skandynawią. Wyróżnia je prostota, minimalizm oraz elegancja – cechy charakterystyczne dla skandynawskiego designu, tak mocno przecież zakorzenionego w estetyce Ikei. Urządzenia pochodzą ze Szwecji, a ich producentem jest firma Zound Industries, posiadająca w swojej ofercie m.in. znaną już polskim klientom markę Urbanears.

Coloud to bardzo młoda marka, powstała w 2012 roku, która obejmuje szerokie portfolio produktów, zawierające słuchawki nauszne oraz douszne. Coloud Boom należy do tej pierwszej grupy. To proste słuchawki, a ich atutem jest umiejętnie dobrana kombinacja niezbędnych elementów. Słuchawki w obietnicach producenta są lekkie i idealnie dopasowywane do ucha użytkownika. Wyposażone są ponadto w patent Zound Lasso, umożliwiający zawinięcie wtyczki o 180 stopni w taki sposób, aby przytrzymać owinięty wcześniej kabel. Słuchawki Coloud Boom przystosowano do współpracy z wszystkimi popularnymi modelami telefonów komórkowych. Oprócz mikrofonu posiadają one na kablu przyciski umożliwiające zarówno obsługę połączeń, jak i utworów muzycznych. Osoby zainteresowane zakupem tego modelu mają do wyboru kilka zestawów kolorystycznych: czarny, pomarańczowy, niebieski, zielony, fioletowy, biało-czerwony, szaro-czerwony, czarno-niebieski, czarno-czerwony czy szaro-pomarańczowy. Ofertę słuchawek nausznych uzupełnia model Knock, którego funkcjonalność oraz parametry są bardzo zbliżone do słuchawek Boom. Model Knock jest natomiast lżejszy, cechuje się bardziej delikatną konstrukcją i niższą ceną.

Trzeci z egzemplarzy słuchawek w ofercie Coloud, to model skierowany do uwagi najaktywniejszych sportowo użytkowników. Coloud Pop wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom poprzez oferowane wymienne końcówki S,M,L, dzięki czemu można je idealnie dopasować do uszu. Dobra izolacja oraz mocny bas pozwalają cieszyć się wysoką jakością dźwięku. Podobnie jak w modelach Knock oraz Coloud Boom, zastosowano tutaj patent Zound Lasso, a przyciski umieszczone na kablu pozwalają na sprawną obsługę telefonu komórkowego. Słuchawki Pop dostępne są w następujących kolorach: czarnym, pomarańczowym, fioletowym, niebieskim, zielonym, szaro-czerwonym, biało-czerwonym, czarno-niebieskim, szaro-pomarańczowym.

Ceny na stronie internetowej dystrybutora:

  • Słuchawki Coloud Knock – 139 złotych
  • Słuchawki Coloud Boom – 179 złotych
  • Słuchawki Coloud Pop – 119 złotych

Informację prasową nadesłała firma Hama Polska.