Recenzja odbiornika Genius BT-100R. Uczyń dowolny głośnik lub słuchawki bezprzewodowymi

Podsumowanie

Genius BT-100R to urządzenie o ogromnym potencjale. Fantastyczny pomysł jednak sporo stracił wskutek kiepskiego wykonania. Przede wszystkim brakuje tutaj możliwości zapamiętywania sparowanych urządzeń. Fajnie by było tez zobaczyć nieco bardziej solidną konstrukcję, choć to by pewnie mogło się też negatywnie odbić na wadze gadżetu, a ta wynosi zaledwie 21 g, co jest sporym atutem.

BT100-2

W praktyce sprzęt sprawdza się dobrze. Do jego plusów należy zaliczyć porządną jakość i stabilność połączenia, choć kładzie ona nieznaczny cień na jakość dźwięku. Wynagradza to po części bardzo długi czas pracy na baterii, a także niewygórowana cena – niespełna 90 złotych.

Osobiście liczę, że Genius będzie kontynuował swoje działania na tym polu i wprowadzi na rynek model drugiej generacji, w którym wyeliminowane zostaną wspomniane wady. Gdyby tylko zadbać tutaj o odpowiednio działający mechanizm parowania urządzeń, otrzymalibyśmy potężny gadżet o szerokim zastosowaniu.

Podsumowanie testu
Genius BT-100R to urządzenie o ogromnym potencjale. Fantastyczny pomysł jednak sporo stracił wskutek kiepskiego wykonania. Przede wszystkim brakuje tutaj możliwości zapamiętywania sparowanych urządzeń. Fajnie by było tez zobaczyć nieco bardziej solidną konstrukcję, choć to by pewnie mogło się też negatywnie odbić na wadze gadżetu, a ta wynosi zaledwie 21 g, co jest sporym atutem.
Zalety
Kompaktowe wymiary i lekka konstrukcja
Długi czas pracy na baterii
Zasięg i stabilność połączenia
Wady
Tandetne wykonanie
Nie zapamiętuje sparowanych urządzeń
Strata na jakości dźwięku
59
Ocena