Ciągle szybki i oszczędzający zasoby. Test AVG Internet Security 2014

Podsumowanie

AVG Internet Security 2014 nie zmienił się aż tak bardzo w stosunku do ubiegłorocznej edycji. Widać, że czeski pakiet raczej ewoluuje i nie przechodzi dynamicznych zmian, które mogłyby zachwiać jego pozycją. Moduły sejfu oraz niszczarki plików to przydatne dodatki, ale tylko dodatki. Szkoda, że twórcy nie położyli większego nacisku na skuteczność. Podobnie jak poprzednik, tegoroczny produkt miewa z tym pewne problemy. Jest jednak też druga strona medalu – AVG słynął i nadal słynie ze swojego znikomego zapotrzebowania na zasoby i obciążenia komputera. Trudno wskazać dziś oprogramowanie zabezpieczające, które by równie pozytywnie prezentowało się na tym polu.

AVG IS 2014 nowosci

AVG Internet Security 2014 nie da nam stuprocentowej gwarancji ochrony. Prawdę powiedziawszy żaden pakiet nam jej nie da. W tym przypadku otrzymamy jej jednak nieco mniej niż od Nortona czy Kasperskiego. Jednocześnie jednak zachowamy żwawy system i zadowalającą wydajność komputera. Mnie taki kompromis odpowiada.

 

Cena AVG Intenret Security 2014 w dniu recenzji: 169 zł

[column size=one_half position=first ]

lekkosc

[/column]

[column size=one_half position=last ]

szybkosc

[/column]

AVG Internet Security 2014 nie da nam stuprocentowej gwarancji ochrony. Prawdę powiedziawszy żaden pakiet nam jej nie da. W tym przypadku otrzymamy jej jednak nieco mniej niż od Nortona czy Kasperskiego. Jednocześnie jednak zachowamy żwawy system i zadowalającą wydajność komputera.
Interfejs
83
Szybkość działania
82
Stabilność
91
Możliwości
73
Skuteczność
63
Zalety
Świetny interfejs w stylu Modern UI
Sejf danych i File Shredder
Szybki i oszczędzający zasoby komputera
Wady
Za dużo reklam innych produktów AVG
Skuteczność budzi pewne wątpliwości
78
Zobacz również
Recenzja Norton Internet Security 2013. Najlepszy antywirus dla laików?