Podsumowanie i werdykt na przyjacielu natury

Komunikaty reklamowe zewsząd bombardują nas hasłami, w których producenci prześcigają się w tym, który z nich jest bardziej „eko”. W tej marketingowej materii zrozumiałe jest, że prędzej czy później musiały pojawić się również urządzenia peryferyjne – Genius NX-ECO nie jest więc żadnym zaskoczeniem, ale czy jest urządzeniem godnym Genius NX-ECO może okazać się bardzo sensownym zakupempolecenia? Radość z ocalenia naturalnego środowiska myszy (tego zwierzątka) przed degradacją z pewnością przekona wielu użytkowników do zakupy tego produktu. Wielu może jednak odstraszyć codzienny kierat powtarzalności schematu „3 minuty ładowania – 8 godzin używania”. Osobiście nie mam możliwości tak długiego korzystania z komputera w ciągu dnia, żeby NX-ECO rozładować – jestem jednak w stanie wyobrazić sobie osoby, które będą zirytowane tak częstą koniecznością troski o zasilanie myszki komputerowej.

Genius NX-ECO musi więc bronić się właściwościami użytkowymi, a w tym temacie (jak pokazują testy) może zaoferować przyzwoity standard urządzenia biurowego. Większą zaletą z pewnością jest wygoda używania testowanego gryzonia i fakt, że jego kompaktowe wymiary i dołączony do zestawu zaczep znacząco wpływają na sporą mobilność. Wartością dodaną jest również to, że bez problemu do swoich potrzeb NX-ECO mogą zaadaptować osoby leworęczne. Gryzoń ekologiczny broni się zatem bardzo zręcznie.

Dodając na zakończenie czynnik jakim jest cena urządzenia, trzeba stwierdzić, że Genius NX-ECO może okazać się bardzo sensownym zakupem. Dla wszystkich tych, którzy chcą mieć przyzwoitą mysz o sporej mobilności i niezłym wyglądzie… oraz być choć trochę bardziej „eko” – pozycja warta rozważenia.

 

Sugerowana cena detaliczna

89 złotych

ZALETY:

  • potrafi nie żreć prądu przez 8 godzin,
  • estetyczny ten gryzoń w swych okrągłych kształtach,
  • bardzo poręczna i mobilny dzięki Stick-N-Go,
  • wygodna w obsłudze leworęcznych,
  • dobry Blue Track – na wielu powierzchniach,
  • rozsądna cena.

WADY:

  • bardzo, bardzo podatna na brud,
  • głośny klik.

image
image