Energia na zawołanie. Test Zalman PowerBank ZM-PB112IW

Podsumowanie

Zalman PowerBank ZM-PB112IW to potwór wśród powerbanków. Wygląda kiepsko, jest duży, ale też szalenie pojemny i wydajny. Producent zastosował tutaj duży akumulator, który zapewni nam energię na bardzo długo. Zastosowanie dwóch wyjść o różnym natężeniu oraz wyposażenie zestawu w szereg kabelków i końcówek dla różnych typów urządzeń sprawiają, że wśród znajomych zyskamy opinię „tego, co zawsze ma ładowarkę”. Jednocześnie nie musimy się liczyć z ryzykiem uszkodzenia któregokolwiek z gadżetów, co jest zasługą szerokiej palety zabezpieczeń.

Zalman ZM-PB112IW kable

Nie obeszło się jednak bez kilku braków. Miło byłoby zobaczyć ładowarkę sieciową w zestawie. Teoretycznie możemy w tym celu wykorzystać tę od smartfona lub tabletu, ale to półśrodki. Chętnie zobaczyłbym tutaj nieco bardziej szczegółowy system informowania o stanie naładowania. Cztery diody (każda sygnalizująca 25 proc. energii) to trochę za mało jak na tak pojemny sprzęt.

Jeżeli często podróżujecie i szukacie rozwiązania, które uchroni Was przed nagłym brakiem energii, to Zalman PowerBank ZM-PB112IW może być idealnym wyborem. Oczywiście zakładając, że nie taszczycie ze sobą wszędzie laptopa, bo nie naładujemy go tym sprzętem. Świetnie sprawdzi się on natomiast w przypadku wszelkiej maści smartfonów, tabletów, routerów oraz wielu innych urządzeń ze złączem Micro USB.

Cena Zalman PowerBank ZM-PB112IW w dniu recenzji: Od 195 zł

 

niezbednosc

Jeżeli często podróżujecie i szukacie rozwiązania, które uchroni Was przed nagłym brakiem energii, to Zalman PowerBank ZM-PB112IW może być idealnym wyborem. Oczywiście zakładając, że nie taszczycie ze sobą wszędzie laptopa, bo nie naładujemy go tym sprzętem.
Wykonanie
74
Wygląd
39
Możliwości
64
Ergonomia
73
Cena
77
Zalety
Bogaty zestaw kabelków i złączek
Solidna konstrukcja
Pojemny i wydajny akumulator
Wady
Odpychający design
Brak ładowarki sieciowej w zestawie
Zbyt ogólny wskaźnik naładowania
65