Przyśpieszanie Windowsa proste i szybkie. Test AVG PC TuneUp 2014

AVG PC TuneUp 2014 – podsumowanie

AVG PC TuneUp 2014 to dobre narzędzie do utrzymania systemu Windows w dobrej kondycji. Nie liczcie jednak, że pozwoli Wam ono cudownie przyśpieszyć komputer. Jeżeli dotąd regularnie skanowaliście rejestr, czyściliście dysk twardy i ogólnie dbaliście o jego stan, nie odczujecie większych rezultatów. Niemniej trzeba zaznaczyć, że AVG PC TuneUp 2014 to nie tylko narzędzia do konserwacji, ale również masa funkcji pozwalających na bardziej optymalną (pod katem energooszczędności lub wydajności) pracę, rozwiązywanie problemów oraz konfigurację systemu. To również stanowi niebagatelną wartość tego narzędzia.

Pakiet dobrze spełnia swoje zadanie. Jest rozbudowany, przygotowany na wiele scenariuszy oraz wyposażony w funkcje pozwalające cofnąć zmiany w sytuacji, gdy nabroimy. W trakcie testów nie zaobserwowałem żadnych problemów ze stabilnością zarówno AVG PC TuneUp jak i samego Windowsa. Konserwacja jest przeprowadzana w sposób umiarkowany, a czyszczenie plików tymczasowych nie przyczynia się do nieprawidłowego działania programów lub utraty danych. Pozwala mi to przyznać testowanemu pakietowi odpowiednie odznaczenie.

 

Cena AVG PC TuneUp w dniu recenzji: Od 99 zł

 

stabilnosc

AVG PC TuneUp 2014 to dobre narzędzie do utrzymania systemu Windows w dobrej kondycji. Nie liczcie jednak, że pozwoli Wam ono cudownie przyśpieszyć komputer. Jeżeli dotąd regularnie skanowaliście rejestr, czyściliście dysk twardy i ogólnie dbaliście o jego stan, nie odczujecie większych rezultatów.
Interfejs
76
Szybkość działania
79
Stabilność
82
Możliwości
86
Przydatność
58
Skuteczność
76
Zalety
Przejrzysty i intuicyjny interfejs
Duża liczna narzędzi
Widoczne rezultaty pracy
Wady
Wysoka cena
Ograniczone możliwości konfiguracji Windowsa 8
76
Zobacz również
Luxa2 iPhone etui
Nowa, ekskluzywna marka od Thermaltake, LUXA2 wkracza na polski rynek