Test tabletu Ferguson Regent TV8. Telewizja DVB-T bardzo mobilna

  Podsumowanie

  Ferguson Regent TV8 może poszczycić się solidnym wykonaniem, ciekawym i oryginalnym designem oraz nieźle działającym tunerem DVB-T, który przekształca go w mobilny odbiornik telewizyjny i znacznie poszerza liczbę zastosowań. Muszę przyznać, że w tej roli urządzenie spisuje się dobrze. Jako tablet jest już gorsze. Problemem jest tutaj przede wszystkim przestarzały Android, a także niezbyt wydajny chipset. W sumie nie obraziłbym się też za nieco jaśniejszy wyświetlacz, co by umożliwiło korzystanie z urządzenia w słoneczne dni.

  Ferguson Regent TV8 (11)

  Dużym atutem jest na pewno niewygórowana cena gadżetu. Za kwotę 550 złotych otrzymujemy właściwie dwa urządzenia w jednym. I choć żadne z nich nie jest idealne, to powinny w zupełności wystarczyć do większości podstawowych zastosowań.

  solidnosc

  Podsumowanie testu
  Ferguson Regent TV8 może poszczycić się solidnym wykonaniem, ciekawym i oryginalnym designem oraz nieźle działającym tunerem DVB-T, który przekształca go w mobilny odbiornik telewizyjny i znacznie poszerza liczbę zastosowań. Muszę przyznać, że w tej roli urządzenie spisuje się dobrze. Jako tablet jest już gorsze.
  Wykonanie
  78
  Wygląd
  71
  Możliwości
  60
  Wydajność
  45
  Oprogramowanie
  61
  Cena
  89
  Zalety
  Wykonanie i design
  Tuner DVB-T
  Długi czas pracy na baterii
  Wady
  Wyświetlacz mógłby być jaśniejszy
  Stosunkowo niska wydajność
  Przestarzały Android
  67
  Ocena

  Najnowsze wpisy

  Chcesz więcej? Zajrzyj jeszcze tutaj: