Test dysku Transcend StoreJet 25H3. Sprzęt do zadań specjalnych

Podsumowanie

Transcend StoreJet 25H3 to jeden z najciekawszych dysków zewnętrznych, jakie przyszło mi w ostatnim czasie testować. Urządzenie zostało wykonane w sposób wręcz zachwycający, przy czym mam tutaj na myśli jego solidność, masywność i jakość, bo wygląd pozostaje kwestią dyskusyjną. Do tego należy dodać praktyczne funkcje i zestaw przydatnego oprogramowania, a także bardziej niż przyzwoite osiągi.

Transcend 25H3 test

Jeżeli szukacie dysku, któremu nie straszne upadki, to Transcend StoreJet 25H3 będzie prawdopodobnie jednym z najlepszych wyborów. Urządzenie zajmuje sporo miejsca, a jego gumowa konstrukcja może budzić mieszane odczucia. Jedno jest jednak pewne – solidnie zabezpieczy nasze dane zarówno przed uszkodzeniami mechanicznymi jak i niepowołanym dostępem. A wszystko to za bardzo przyzwoitą cenę, bo wersję 1 TB znajdziemy w sklepach internetowych już za ok. 250 złotych.

solidnosc

Jeżeli szukacie dysku, któremu nie straszne upadki, to Transcend StoreJet 25H3 będzie prawdopodobnie jednym z najlepszych wyborów. Urządzenie zajmuje sporo miejsca, a jego gumowa konstrukcja może budzić mieszane odczucia. Jedno jest jednak pewne – solidnie zabezpieczy nasze dane zarówno przed uszkodzeniami mechanicznymi jak i niepowołanym dostępem. A wszystko to za bardzo przyzwoitą cenę, bo wersję 1 TB znajdziey w sklepach internetowych już za ok. 250 złotych.
Wykonanie
97
Wygląd
71
Możliwości
82
Szybkość
83
Oprogramowanie
81
Cena
82
Ocena czytelników3 Votes
90
Zalety
Solidna, masywna konstrukcja z systemem antywstrząsowym
Przydatne aplikacje z funkcją szyfrowania
Atrakcyjna cena
Wady
Wizualnie nie każdemu przypadnie do gustu
83