Symulator Farmy 2013_Edycjak Kolekcjonerska_2D
Symulator Farmy 2013_Edycjak Kolekcjonerska_2D

Wiemy jak wygląda Symulator Farmy 2013 Edycja Kolekcjonerska

Polskie wydawnictwo Techland poinformowało dzisiaj o dacie premiery gry Symulator Farmy 2013 i specjalnych dodatkach dla fanów serii. Tegoroczna edycja najpopularniejszego i największego symulatora rolnego, w którym gracze mogą kierować licencjonowanymi pojazdami rolniczymi na trzech zróżnicowanych mapach (w Toskanii, Alpach i USA), pojawi się w rodzimych sklepach 15 listopada. Lista producentów pojazdów, którzy zdecydowali się udostępnić swoje pojazdy jest dość długa i obejmuje takie pozycje jak: Fendt, Valtra, Massey Ferguson, Challenger, Fliegl, Horsch, Amazone i wielu innych.

Najważniejsze w tym roku dla graczy może być jednak zupełnie co innego – fakt wydania gry w trzech wersjach. Wszystkie zadebiutują jednakowo tego samego dnia i będą w pełni przetłumaczone na język polski, a będą to: Edycja Standardowa w cenie 59,90 zł, Złota za 79,90 zł oraz Kolekcjonerska w cenie 159,90 zł. Najciekawiej zapewne zapowiada się ta ostatnia odsłona Symulatora Farmy 2013, o której mówią przedstawiciele polskiego wydawcy:

Bardzo cieszymy się, że po raz kolejny możemy polskim graczom dostarczyć najnowszą odsłonę „farmy”, teraz już w wersji 2013. Techland w 2009 roku jako pierwsza firma w Polsce z sukcesem wprowadził tego typu grę na nasz rodzimy rynek. Tym bardziej uważamy, że po tylu latach fani Symulatora Farmy powinni zostać nagrodzeni Edycją Kolekcjonerską, na miarę największych hitów naszej branży. Udało nam się wejść we współpracę z firmą SIKU, która może poszczycić się jednymi z najlepszych i najdokładniejszych modeli maszyn rolniczych na rynku. Specjalnie dla nas dostarczyła najnowszy model traktora, który miał premierę w lipcu 2012 roku i zdobi naszą okładkę w Złotej Edycji Symulatora Farmy 2013 – Fendt 939 Vario. Model ten w skali 1:32 będzie jedną z głównych atrakcji naszej Edycji Kolekcjonerskiej. Oprócz tego Edycja Kolekcjonerska zawierać będzie darmowy egzemplarz gry Symulator Farmy: Legendarne Maszyny, plakat, zestaw naklejek oraz koszulkę z logo Symulator Farmy 2013. Mamy nadzieję, że fani będą zadowoleni. – tłumaczy Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu na rynku polskim z firmy Techland.

Pod spodem prezentujemy co w pełni zawierać będzie Symulator Farmy 2013 Edycja Kolekcjonerska:

Symulator Farmy 2013 Skład Edycji Kolekcjonerskiej
Symulator Farmy 2013 Skład Edycji Kolekcjonerskiej

[toggle title=”Symulator Farmy 2013 Edycja Kolekcjonerska”]

  • gra Symulator Farmy 2013
  • opakowanie Edycji Kolekcjonerskiej
  • oryginalny metalowy model Fendt 939 Vario firmy SIKU w skali 1:32 (18 x 8,9 x 11,4 cm)– wizualizacja modelu
  • kolekcjonerska koszulka gry Symulator Farmy 2013
  • plakat z grafiką z gry
  • zestaw naklejek
  • dodatek Złotej Edycji zawierający dodatkowo 30 licencjonowanych maszyn rolniczych w tym maszyny historyczne
  • gra Symulator Farmy: Legendarne Maszyny (premiera tej gry miała miejsce 20 września tego roku).

[/toggle]

Symulator Farmy 2013 Edycja Kolekcjonerska można zamówić w Wirtualnym Punkcie Firmy Techland.

 

Informację prasową nadesłała firma Techland.

 

 

Pokaż Komentarze (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.