Pomysł na prezent dla dziewczyny, siostry, mamy. Oto nasze propozycje

Garmin Forerunner 10

Prezenty tego typu należy robić bardzo ostrożnie – w końcu zegarek do biegania może być źle odebrany i potraktowany jako niepochlebna sugestia. Jeżeli jednak jesteśmy przekonani o tym, że prezent tego typu będzie trafny, trudno wskazać na lepsze rozwiązanie od modelu Forerunner 10 noszącego logo Garmina. Zegarek jest dostępny w bardzo ciekawych kolorach – m.in. różowym i limonkowym – ma przyjemny dla oka design i oferuje duże możliwości, które skutecznie motywują do trenowania.

Garmin Forerunner 10 (6)

Dla kogo:prowadzących aktywny tryb życia i obserwujących profil Ewy Chodakowskiej na Facebooku aktywnych kobiet, które nie potrafią usiedzieć godziny w jednym miejscu.

Cena:od 449 zł.

Link do recenzji:Czas się ruszyć! Test zegarka dla biegaczy Garmin Forerunner 10

ADATA HE720 1 TB

Ochrona osobistych plików jest kwestią ważną dla każdego, bez względu na płeć. Noszenie jednak plastikowego dysku twardego czy małego pendrive’a w torebce wypełnionej po brzegi innymi przedmiotami nie jest zbyt roztropnym pomysłem. Odstawmy zatem na bok kompromisy – ADATA HE720 został okuty w prawdziwą stal nierdzewną, której niestraszne uszkodzenia. Dysk powinien zatem przetrwać w dłoniach nawet bardzo zakręconej właścicielki, a przy tym dać, tak ważne dla płci pięknej, poczucie bezpieczeństwa. Co więcej, 1 TB pojemności wystarczy na ogromne ilości danych, zaś dołączone przez producenta oprogramowanie pozwoli na zaszyfrowanie wszystkiego hasłem.

ADATA HE720 wierzch

Dla kogo:zakręconych, gubiących pamięci USB i niszczących plastikowe obudowy, a przy tym ciągle tak bardzo uroczych kobiet, które potrafią docenić chłodny dotyk prawdziwej stali.

Cena: od 370 zł.

Link do recenzji:Test dysku zewnętrznego ADATA HE720 1TB. Najpiękniejsze miejsce na Twoje pliki

Pocketbook 515 Mini

Ponad 500 stron w twardej oprawie ciężko zmieścić w damskiej torebce, a jeśli nawet, to chyba nie chcemy, aby nasze panie nabawiły się bólu kręgosłupa (choć z drugiej strony daje to pretekst do zaproponowania masażu)? Pocketbook 515 Mini to, jak sama nazwa wskazuje, czytnik mały i lekki, przez co idealnie dopasowuje się do kobiecej dłoni i nie męczy jej nawet przy długotrwałej lekturze. Wewnątrz zmieścimy całą biblioteczkę książek, a więc możemy już na wstępie wykazać się znajomością dobrej literatury i wgrać kilka ebooków. Przestrzegam tylko, że „Pięćdziesiąt twarzy Greya” może wywołać efekt odwrotny od zamierzonego…

PocketBook 515 Mini (2)

Dla kogo:moli książkowych, które chłoną literaturę z prędkością światła, a podczas każdego wypadu na zakupy nie potrafią sobie odmówić wizyty w księgarni czy antykwariacie.

Cena: 249 zł.

Link do recenzji:Test czytnika PocketBook 515 Mini. Czy da się czytać książki na 5 calach?

NuForce NE-770X

Każdy czasem potrzebuje odciąć się od całego świata i zanurzyć w rytmach ulubionej muzyki. Dlaczego zatem odmawiać tej przyjemności naszym paniom? Słuchawki NuForce NE-770X mają to do siebie, że nadzwyczaj skutecznie wyciszają dźwięki otoczenia, a przy tym kuszą atrakcyjnym, wpadającym w kobiece oko designem i głośnym, ciepłym brzmieniem. Plusem jest tutaj też to, że w razie kolejnej moralizatorskiej przemowy możemy sami zrobić z nich użytek.

NuForce NE-770X

Dla kogo:właściwie każdej kobiecie przyda się taki gadżet. Sprawdza się bowiem doskonale zarówno przy słuchaniu audiobooków, oglądaniu seriali, słuchaniu muzyki oraz odpoczywaniu od naszej, męskiej obecności.

Cena: od 135 zł.

Link do recenzji:Muzyczna izolacja od rzeczywistości. Test dokanałowych słuchawek NuForce NE-770X

Genius NX-ECO

Stereotyp kobiety uciekającej w popłochu na widok myszy można dziś właściwie włożyć między bajki. Funkcjonalny, praktyczny i stylowy gryzoń może się stać ulubionym gadżetem niejednej pani. Aby tak jednak się stało, konieczny jest roztropny wybór. Genius NX-ECO to model mobilny, a więc cechujący się niezbyt dużymi gabarytami, przez co dobrze dopasowuje się do niewielkiej, kobiecej dłoni. Głównym atutem urządzenia jest ekologiczny model zasilania – wystarczy co 8 godzin podłączyć je na trzy minuty do portu USB, aby móc cieszyć się kompletnym brakiem kabli i swobodą użytkowania.

NX-ECO_02

Dla kogo:posiadaczek laptopów i wszystkich kobiet, które na widok touchpadów przestają się uśmiechać oraz tych praktykujących ekologiczny styl życia.

Cena: od 85 zł.

Link do recenzji:Ekologiczna i bezprzewodowa mysz do laptopa. Test Genius NX-ECO

 

Jeżeli w dalszym ciągu przygotowana lista nie rozwiązała problemu, pomysł na prezent dla dziewczyny (i nie tylko) podsunąć mogą recenzje opublikowane na łamach Recenzatora. Większość z nich została oznaczona tagami odnoszącymi się do ceny, a więc nie powinno być problemów, ze znalezieniem pomysłów na prezent do 100 zł, a także takich do 200 zł. Bogatsi Mikołaje mogą też rozejrzeć się w kategoriach do 500 zł oraz do 1000 zł.

A może macie jakieś jeszcze inne, gadżeciarskie pomysły na świąteczne prezenty dla kobiet?

 

Jeśli interesuje Was pomysł na prezent dla chłopaka – sprawdźcie jeszcze koniecznie nasz następny artykuł.

Zobacz również
Huawei Watch – test najlepszego zegarka z Androidem Wear