Gdzie założyć stronę www? Recenzja hostingu Futurehost

Podsumowanie

Futurehost to niewątpliwie ciekawa opcja na rynku hostingowym w Polsce. Firmę wyróżnia z całą pewnością dobry stosunek jakości do ceny, a także przyzwoite parametry oferowanych usług. Wszystko to jest przy tym podane na oficjalnej stronie w sposób jasny i transparentny. [pull_quote_right]Firmę wyróżnia z całą pewnością dobry stosunek jakości do ceny, a także przyzwoite parametry oferowanych usług. Wszystko to jest przy tym podane na oficjalnej stronie w sposób jasny i transparentny.[/pull_quote_right] Dobra usługa tego typu to jednak nie tylko parametry, ale również wszystko wokół. Tutaj Futurehost wyróżnia się bardzo dobrym podejściem do klienta, a także aktywnym działanie na polach PR-u i marketingu. Usługa nie odstaje ponadto od standardów w kwestii stabilności oraz wydajności. Nieco gorzej wygląda kwestia aplikacji do zarządzania kontem – zarówno DirectAdmin, jak i phpMyAdmin nie były aktualizowane od dawna.

Futurehost (4)

Wybór hostingu to poważna decyzja, której nie warto podejmować pochopnie. Postawienie na niewłaściwego usługodawcę wiąże się z niepotrzebnym stresem i problemami – w końcu płacimy za rok z góry. Warto zatem samodzielnie wypróbować każdą z firm. Futurehost, podobnie jak wiele konkurencyjnych ofert, pozwala na 14-dniowe bezpłatne testowanie konta, co powinno dać nam już pewien obraz tego, jak będzie tutaj spisywała się nasza strona firmowa, blog czy portfolio.

 

[icon type=”price_tags” color=”light” bgcolor=”#C52B3F”] [h4]Cena w dniu recenzji[/h4] 299 złotych[/icon]

[one_half]

[alert_green]

ZALETY:

  • brak większych ograniczeń w tańszych pakietach,
  • bardzo dobre parametry hostingu,
  • serwery w Polsce,
  • dobry stosunek ceny do jakości,
  • świetny PR.

[/alert_green]

[/one_half]

[one_half_last]

[alert_red]

WADY:

  • przestarzałe aplikacje DirectAdmin i phpMyAdmin,

[/alert_red]

[/one_half_last]

[image src=”https://recenzator.pl/wp-content/uploads/odznaki/dojrzalosc.png” align=”center” alt=”image” width=”250″ height=”160″ caption=””]